Město v oblacích skutečnost či fixe ?

12. dubna 2014 v 22:15 | Iri

Město v oblácích

Je město v oblacích skutečností nebo jen snem ? Snem ,který k nám promlouvá přes naše duše ? Kdoví jisté je jen a pouze to že město v oblacích zatím existuje jen a pouze v pohádkách, a nebo je to obrza vytvořen naší duší ? Někdy záleží na naší představivosti ale také povaze .Město které je skrytév oblácích .Utočiště pro bájná zvířata nebo jenom sen , který nemá skončit. Pojdme se splečně zamyslet nad tím co si každý pod tímto pojme představuje.
Někteří , lidé si myslí, že duše po smrti nemá kam jít ale mají pravdu ?? Co, když město v oblacích je jediné skutečné utočiště pro duše lidí i zvířat ? Co když je to něco nádherného a magického . Má po tomom člověk nalézt či má nechat zámekk v oblacích obestřen závojem záhad a tajemná , které jdou rukou v ruce společně ??Mají to lidé odhalit či nechat být ? Podle mého názoru at o městu píší ale nehledají ho . Nemusí být vždy vše odhaleno a totéž platí i o městu v oblacích .
Některé záhady a tajmeství mají zůstat tajemstvím navždy. I město v oblacích je tajmestvím, možná bude existovat ale možná také ne .Záleží jen a pouze na nás samotných. Co je město v oblacích a co znamená ? Existuje nebo je jen snem ? Kam chodí lidské duše a kam ne ??
Podle mého názoru je Město v oblacích utočištěm pro všechny zemřelé duše , a také pro nadpřirozená stvoření a tak to má i být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama