Říjen 2014

Vectra k nakousnutí

9. října 2014 v 19:37 | Iri |  Povídky
Vectra k nakousnutí
Byl pozdní večer, když od ní odešel a samotnou jí zanechal uprostřed lesů na paloučku zeleném . Nebyla mu po vůli a on se rozhodl, že si najde jinou poslušnou ovečku . V jejích očí tehdy zaplál plamen pomsty , rozhodla se pomstít se mu a svou duši zaprodat ďáblu . On nic netušil a i nadále si na svém postu dělal co chtěl , šmíroval poštu ,pomlouval a lidé , jejíž důvěru si získal, zradil. Hlubokému lesu se však vyhýbal, netušil, co se s ní stalo, zanechal jí tam a ona se nevrátila domů . Snad jí roztrhali vlci, nebo tam zemřela, těžko říci, ale důležité je že o tom nikdo neví . On je víc než ostatní , on je admin ,muže vše, nebo aspoň si to myslel.
Jednoho dne se do hry zaregistrovala žena jménem Isabelle. Byla jiná než ostatní a jeho milostné návrhy odmítala . Jak šel čas získal si její důvěru, ale bez lásky a to mu vadilo . Chtěl jí, ale nešlo to . Jednoho dne se na Isabelle obrátila hráčka s jménem Sina , že šíleně miluje Vectru , že má milý hlas a jí se z něj podlamují nohy .Posledně, když jí volal, tak bohužel vytírala a jak se jí z jeho hlasu podlomily nohy dopadla v kýblu s vařící vodou , takže si omylem opařila celou zadní část těla, ale to nevadí, on jí možná zařídí plastiku , to jí prý řekl do telefonu . Ach ta láska nebeská.
Isabelle vše pověděla Vectrovi a ten udělal to, co uměl nejlépe, začal jí všude pomlouvat a se Sinou flirtovat . Ale Isabelle ubližoval, jak jen mohl a to i za pomocí Siny, která byla stejně prolezlá hnilobou , zlem a touhou ubližovat jako Vectra. Zkrátka ti dva se hledali, až se našli.
Isabele ale ublížili a ta se se vším svěřovala mumii , kterou našla v temném lese uprostřed paloučku . K jejímu překvapení, mumie promluvila a představila se jako Grasha Kočkodlaková . Svěřila se jí s jejím příběhem a tehdy Isabelle pronesla, temným hlasem plným zloby, to mu nesmí projít , proměn mě v upírku a společně se mu pomstíme. Ráda tě proměním ale k tomu musím znova povstat ten , který mě změnil v upírku , mi pověděl, že si musím udělat vývar z vlasů toho jenž mě zradil . Isabelle ujistila Grashu, že to není žádný problém, jen ať to nechá na ní . Vzala telefon a sladkým hlasem zavolala Vectrovi : Ahoj Vectro tady je Isabelle, jestli chceš můžeme se setkat a probrat tvojí prostatu , a neboj nikomu o tom neřeknu, ale jako cenu za tvou mlčenlivost chci pramen tvých vlasů , takže za půl hodiny u lesa ahoj . Vectra byl překvapen Isabellinou změnu a hned se vydal k lesu . Tam mu Isabelle prodala prostenal ,který vzala tajně z lékárničky svému otci a dostale za něj Vectorovi vlasy . Hned pospíchala domu ,kde udělala lektvar z vlasů , který dala vypít Grase, která jí pak za to proměnila v upírku . V ten moment se domem rozlehl dvojí ďábelský smích a ty dvě se dohodly, jak se pomstít Sině a Vectrovi .
Byl večer a Sině přišla sms se zněním: Cheš-li mít vectru navždy pro sebe a navždy v něm být, přijď dnes o půlnoci k Isabelle domů . Tam se dozvíš víc ,ale jemu o tom nic neříkej .
Sina se po přečtení zprávy hned vydala k Isabelle a celá nadšená poskakovala kolem jejího domu po jedné noze a představovala si při tom Vectru jak spolu myjí v myčce nádobí a uklízí koupelnu . Při té představě jí vyrušil Isabellin hlas: jdeš dál nebo tu budeš dělat šaška ?? Já jdu dál . Oki Vectra už tu je čeká na tebe ve sklepě, ale takto jít oblečená a špinavá nemůžeš, běž se vykoupat . Sina šla poslušně, jak pejsek vyplnit rozkaz ,co dostala a Isabelle si šla brousit kuchyňský nůž.
O pár minut později vešla Sina v saténovém župánku do sklepa odkud se ozval jen jediný výkřik. Sina ležela v kaluži krve bez hlavy, která se zakutálela k nohám Grashi. Která s andělským úsměvem svírala v ruce sekyru, ze které kapala Sinina vzácná krev, která chutnala po vanilce. Podle GRashy.
Siny tělo rozporcovaly pomocí kuchyňského nože a udělali z ní pro Vectru dobré masové koláčky a řízečky hezky prsní a k tomu omáčku , polévku a mozek na způsob květákového mozečku mňam .
Po této přípravě o půlnoci pípla Vectrovoi zpráva se zněním : Milý vectro sina chce s tebou splynout v jedno tělo, dnes mi to řekla . Přijd ke mně domů, udělala ti tu večeři a celá žhavá na tebe čeká ve sklepě . Ahoj tvá navždy milujicí Isabelle .
Vetcra nemeškal a vydal se k Isabelle domů, ta ho s milou tváří přivítala a poslala do koupelny, aby s nejdříve vykoupal . Mezitím se Grasha převlékla a přichystala si železnou pannu na Vectru. Vectra přišel dolu a chtěl jít hned od sklepa, ale Isabelle ho zastavila se sladkými úsměvem a andělským výrazem v očích : ale vectro to nemůžeš, přece se nejdřív najíš ,věř, že Sina to pro tebe udělala s láskou. Poté co vectra vše snědl a chválil sinu, jaká je šikovná kuchařka sešel do sklepení, ale tam byla tma. Měl divný pocit . Bál se . Nevěděl proč a hledal světlo .Rozsvítil světlo a náhle jí spatřil . Hrůza obešla jeho tělem a vlasy se mu postavily hrůzou na hlavě. Já, já, ty, přece, vykoktal . Ale ano drahoušku, jsem to já a jak ti chutnala Sina ? Sina ona přece tu měla být . O ano vectro, ona je v tobě navždy, že Isabelle . Jistěže, sám říkal, že to chutná úžasně a tak známě, byla to Sina . Neeeeeeeeeeeee, vykřikl vectra a pokoušel se utéct, ale nešlo to . Obě upírky se na něj vrhly a zlomili mu vaz ,aby nepřišly ani o kapku jeho krve a omylem ho neproměnily, nacpaly jeho tělo do železné panny, odkud tekla krev vectry, která chutnala po jahodách . Obě upírky si podaly ruce a rozhodly se vectru vyběhat . Pak se vrátily a ze zbytku udělaly koláče ,které daly ochutnat všem hráčům ve hře .Všem chutnali a všichni shodně tvrdili, že takovou dobrotu v životě nejedli. O Vectru a Sinu se nikdo nezajímal, se snědením kolačků na oba všichni zapomněli . A naše milé upírky si vesele od teď prozpěvují a pomáhají týraným ženám, jejichž manželé záhadně mizí v útrobách Isabellenino domu.