Recenze na film Dracula 2000

28. června 2016 v 17:33 | Iri |  Povídky na téma upíři
Drácula 2000
Již od počátků upíří éry ve filmech se na téma knížete Vláda Tepeše III Dráculy natočilo mnoho filmů a bohužel některé z nich jsou dokonalé frašky. Já osobně jsem si vybrala film Drácula 2000 neboť mě zaujal název, bohužel po jeho zhlédnutí jsem byla mírně řečeno naštvaná na scénáristech. Tento úžasně padlí film na hlavu napsal Joel Soisson a režie měl Patrick Lussier.
Upřímně začátek filmu ještě jakžtakž šel . Banda zlodějů co vykrade sbírku a zcela nelogicky si vezmou rakev a zatrhnou s ní . V té části diváka napadne jestli jsou normální a očekává co bude dál , bohužel pak je to jen a pouze zklamání ,nemluvně o tom že v rakvi tak v rakvi s Draculou byli i pijavice . Proboha k čemu pijavice ? Vždyť tam byli zbytečné .
Upřímně nevím jak by to bylo ve skutečnosti ale pokavad je někdo v rakvi zavřený několik stovek let tak pak asi nemá v sobě krev a tím pádem se nemají ani s čím živit pijavice. Myslím že tohle tvůrcům kapánek uteklo. Pak je zde ještě kříž u kterého pochybuji o jeho účinnosti neboť po jeho vyndání začne Drácula řádit jak šílený ale bohužel jeho řádění je udělané tak mizerně že se pravděpodobně pravý Drácula převaluje ve svém hrobě a nebo se s hlavou bouchá o stěnu, snad si pod ní dal polštář. Nejenže vysaje celou posádku ale ještě nechá havarovat i letadlo což je uplná blbost . Proč to neudělali třeba tak že je přiměje aby přistály a pak je teprve ehm vysaje do sucha jak malinu ? Ovšem tohle nikoho nenapadlo ne on musel jak nakej s prominutím tupec všechny vysát a pak nechat spadnout letadlo a jít nají dceru Van Helsinga , který se zachoval no jak totální blbec.
Nemluvě o Vladově smrti , která byla na hlavu , už vidím živě jak by se nechal zamordovat na střeše a upálit zaživa jak zářící pochodeň na slunci. Nemluvně o tom že z něj rovnou udělali i Jidáše . Nechápu proč do toho tahali bibli když Vlad a Jidáš žili v jiné době.
A ještě pár slov k hercům ti byli mizerní a hlavní postava byla no nic moc nelíbila se mi. Nemluvně o tom že neměl žádné charisma . Jediné co na tom filmu šlo bylo oblečení a hřbitov . Jo ten byl pěkný , ten se mi líbil asi ze všeho nejvíc a to e vše k tomuto filmu a mé hodnocení 2 % a to kvůli hřbitovu a oblečení.

Tento text vznikal během písně http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/cascada/because-the-night-15837 je to jen odkaz a já nejsme vlastníkem této písně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama