Tajemství zahalené nocí

29. června 2016 v 20:31 | Iri |  Povídky na téma upíři
1.kapitola

Možná, jsem neměla mít ty sny anebo jsem neměla tíhnout k nadpřirozenu či jej hledat ale nemohla jsem si pomoci a ničeho nelituji. Možná už tušíte o kom nebo o čem je řeč a ano dávám vám za pravdu, mluvím zde o upírech.O dětech noci jejíž řady jsem i já před nedávnem rozšířila a dnes jsem již upírkou 21. století.
Ale vše vám povím od začátku, ať nepředbíhám.

Již od mala jsem byla jiná, rodičům jsem tvrdila že vidím duchy, ale nikdy mi nevěřili, tvrdili, že si vše vymýšlím. Možná to byl i důvod proč jsem duše mrtvých přestala vidět, kdo ví, ale jedno je jisté sny kde mě něco pronásledovalo přestaly stejně jako vidění duchů dlouho jsme si myslela, že už tuto schopnost nemám, ale vše bylo jinak.
Jednoho rána jsem se vzbudila vyděšená a trochu i zmatená. Ten sen byl zvláštní a tak živý. Dívka , která před někým utíkala vyděšená a nakonec se krčila v rohu novostavby budovy která ještě nebyla hotová myslím ,že paneláku ale nejsem si jistá je to již delší dobu co se mi to zdálo . Byla drobná a bledá , tmavě hnědé nebo černé delší vlasy a působila tak křehce a přitom vyděšeně a pak ruka jenž se zvedá aby zasadila ránu s rituální dýkou kterou svírá a pak přišlo probuzení . Jsem si jistá že čekala pomoct ale ta přišla bohužel pozdě.
S touto dívkou jsem se pokusila navázat spojení před nedávnem ale bohužel nevím kde je měsíční kámen , bez kterého to asi nejde .Pokusila jsem se jí tedy zavolat bez něj k sobě ale jediné co se objevilo bylo zlověstné oko nějakého zvířete a bílé krátké vlasy před tím než jsem znova otevřela oči.

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/vondrackova-lucie/zombie-462838
Upozornění : tato povídka je na díly 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama