Tajemství zahalené nocí-3 kapitola

30. června 2016 v 20:26 | Iri |  Povídky na téma upíři
Tohle vše jsem řekla své kamarádce ,z které se nakonec vyklubala upírka jak vyšitá a které jsem ukázala i svůj blog. No jo je trošku víc upovídaná a tak se o mě brzy dozvěděli i ostatní upíři a její mistr. No výběr byl snadný- zapomenout, zemřít anebo se stát upírkou.
No na kámošku jsem zapomenout nechtěla. Zemřít několik měsíců před narozkama ? No ani náhodou ,tak fajn beru možnost C-tedy proměnu a tak mě proměnili.
A vzhledem k tomu, že jsem poněkud střelené povahy ,jsem nepovažovala za důležité se zeptat jestli můžu ven přes den a hned jak to bylo možné a ostatní spali jsem vypadla ven a procházela se na slunci a hádejte co ??? No pravda je že ……..jsem se neproměnila na hořící pochodeň ani jsem neexplodovala a nesvíjela se venku na zemi. Nic se mi nestalo takže to vypadá ,že lžou ve filmech. No to mě štve.
Vždyť tam dělají hlavně z Draculy Kena .Fajn holka uklidni se a počítej do 10 a nádech výdech moment… co blbnu vždyť nedýchám fájn jde se zpátky. Slunce ze mě sice neudělalo pochodeň ale mírně spálená jsem byla už zas to je už po 4 za tyhle prázdniny nejdřív jako člověk a teď jak upírka , no nádhera co na to říct .Po návratu jsem si šla najít kdeže to bydlí tvůrce Dráculy 2000 a v noci jsem se vydala na návštěvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama