Temné a záhadné bytosti upíři

8. června 2016 v 13:28 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky
Chtěla bych se s vámi podělit o svůj názor na "Děti noci", jsou to jen bytosti, s kterými se strašili pověrčiví lidé? Nebo jsou snad skutečností? Opravdu by mezi námi mohli upíři žít po celá staletí skrytý? Podle mě ano. Mám na ně svůj názor se kterým vás seznámím na následujících řádcích.
Po celá staletí tradují legendy o nemrtvých. V těchto legendách jsou vylíčeny jako krvelačný, záhadný tajemný a neodolatelný monstra. Jenže nemusí být vždy vše takové, jak se na první pohled zdá. Dobro je v každém z nás stejně jako samotné zlo. Kdo ví třeba i každý upír nemusí být zlí. Proč je tedy lidé hážou do jednoho pytle ? Máme snad na to právo ? Upíři jsou jen a pouze na vrcholu potravního řetězce stejně jako mi .
Lidé se bojí toho, co si neumí vysvětlit a tedy se bojí i samotných upíru . Připouštím podle legend pijí lidskou krev ( jen by mě zajímalo jaké skupině dávají přednost jestli a nebo b a nebo ab ?? )
Bojí se česneku, kříže, svěcené vody a údajně se dají propíchnout kůlem. Jenže přiznejme si to, jak si můžeme být jistý že na ně ty předměty fungují a nebo že nesmí na slunce ? Možná je slunce oslabuje ale že by z nich byla hořící pochodeň o tom pochybuji.
Sice mě žádný z nich nenavštívil a nestavil se na kafé, abychom pokecali ale co to nevadí :-D To neznamená ještě že nejsou . Vezměte si samotného Drákulu , ten je prý upírem ale někdo tvrdí že ne . Pokavad tedy upírem není tak kde je jeho hrob ????No to nikdo neví , takže je ve hře fakt , že tím upírem je J

Možná jsou jen opatrní a možná se ukážou jen někomu. Kdo ví třeba mají někde i svůj vlastní klub. Tedy prosím vás neodsuzujte je na základě knih , filmu a internetu . Pokuste se najít sami pravdu ale nejdřív se podívejte do zrcadla s otázku : Mám je právo soudit ?? Protože jak můžeme soudit někoho koho neznáme a to je vše co si myslím o dětí noci takže milí zlatí čtenáři a čtenářky , dávejte si pozor na stíny . Nikdy nevíte co ve stínech může číhati přes den. Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 8. června 2016 v 13:35 | Reagovat

moc hezký článek :-)

2 Morell Morell | Web | 8. června 2016 v 19:58 | Reagovat

Moc pěkné. Upíry mám ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama