11.způsobů jak (ne)naštvat Vláda Tepeše

11. července 2016 v 21:10 | Iri |  Povídky na téma upíři
1. Pokud Draculu potkáte v noci, rozhodně ho nesledujete a neházejte po něm plněné sardinky s česnekem, které jsou polité svěcenou vodou . Mohlo by se vám to vymstít.
2. Nechoďte za Vladem tajně ve dne s úmyslem obarvit mu vlasy na blond, aby vypadal jak Ken od panenky Barbie. Je celkem možné ,že by jste ho při obarvování mohli omylem vzbudit.
3. Pokud se vám podaří Tepeše obarvit na je vám váš život milý .
4. Za žádnou cenu mu nepouštějte film Drácula blond a následující reakci přežijete. Namluvte mu, ať se přestrojí za nevěstu a do ruky mu vražte kytici růží se slovy : "ty vypadáš tak sladce" postavte Vláda před zrcadlo. Jakmile toto učiníte utíkejte pryč jestli vzkříšení. Jestli tak učiníte, mějte u sebe papírové kapesníčky a předstírejte, že vás film dojal k slzám. Když se vás Tepeš zeptá co vás na tom dojalo k slzám. Ujistěte ho že to byl herec, který ho stvárnil, protože vypadal jak olomoucký syreček.
5. Nechoďte za ním jak ocásek a nepokoušejte se mu na záda připevnit cedulku s nápisem jsem upír heč a ty ne. Pokud se vám to podaří ,zdrhejte aspoň rychlostí světla.
6. Znáte to: někdy někam jdete a najednou máte šílené nutkaní někoho polít s vodou. Jenže co když jediná osoba široko daleko je samotný kníže Dracula ?? No jestliže máte dost odvahy , tak ho můžete polít (teda v případě že není větší než vy a i když je tak stejně proč to nezkusit že ???????). Tiše se přiblížíte k němu zezadu a než se nadějete je politý a nebo máte jeho ruku pod krkem či vás přitiskne ke stromu a začne na vás vrčet co si to dovolujete. V tomto případě doporučuji pohled ala já andílek to samo + výmluvu zakopla jsem a neviděl/a jsem vás. Je možné že na vás vytřeští oči v tom případě doporučuji vřele využít šanci a zdrhnout rychlostí blesku.
7. Víte jak jsou ty barvičky a sklo ???? Určitě ano , a jestli je máte stejně jak já doma tak pak vzít šablonu něco hezkého vytvořit a polepit s tím nenápadně Draculovi všechna okna na hradě. Pokud možno tak s motivem motýlků , berušek , zajíčků a nebo kachniček a pak zdrhnout i před jeho stráží , která by vás mohla odvést přes svého pána
8. Jestli jste u Dráculi na návštěvě rozhodně mu nepředčítejte z knihy Dracula a když už mu z ní budete číst ,nezapomeňte to prožívat a pak se ho nakonec zeptat jak Van Helsinga přežil.
9. S nevinným úsměvem mu nabídněte olomoucké tvarůžky k jídlu jako nejnovější specialitu.
10. Počkejte až usne , potichu se mu dostaňte do komnaty a rozhodně si nezapomeňte vzít sebou ……….šminky a třpytky (nejlépe voděodolné). Když si budete jistí, že spí, naličte ho a posypejte s třpytkami ale tak abyste ho nevzbudili. Pak se tiše vytraťte z pokoje a čekejte až se vzbudí a začne řádit jak tajfun. Až bude v tom nejlepší nevině se ho zeptejte proč vypadá jak Eduard Cullen ze Stmívání a modlete se abyste tu otázku přežili .
11. Nikdy se Vláda neptejte na jeho věk nebo z vás nadělá sekanou. Pokud se ho na to zeptáte zdrhejte.
5.možných způsobů jak dopadnete:
1.Vysaje vás do sucha a tak si na vás pochutná
2. Pokusí se ovládat , chytne vás a zatřepe s vámi mírně aby vám moc neublížil . Možná bude chtít vědět, kde máte pud sebezáchovy. Klidně mu řekněte, že vám váš pud sebezáchovy zamával z letadla do Egypta.
3. Pokusí se vám domluvit otcovským tonem (osobně bych měla z jistých důvodu záchvat smíchu)
4.Nechává vás zavřít do vězení ( to bych se modlila aby mi sebou dal aspoň skicák a tužky , gumu a pastelky)
5. Rozhodne se že vás promění a pokud jste žena učiní vás svou nevěstou a pokusí se vás zkrotit ( hm to by mě zajímalo jestli bych nebyla nad jeho síly)

zde dávám odkaz na fajn písen https://youtu.be/uOZ5NPW6JTA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama