Proč mám blog?

27. července 2016 v 12:23 | Iri
Někdy vás napadne proč si lidé vlastně zakladají blogy a přemýšlíte nad tím. Co je k tomu vede a nebo kdo je k tomu vede.
V mém případě mě přivedla na blog jedna z mích kmarádek její celá přezdívak je Yuko Kurama , moc fajn holčina.Nakonec jsem si s její pomocí tento blog i založila a zůstala u něho. Už v té době jsem bývala často smutná.Nakonec jen přece pocit osamění a prázdnoty dokázalo psaní aspon částečně umlčet ale ne uplně a než jsme se nadála vytvořila jsme si svůj vlastní svět, Svět malé holčičky , která se cítila být osamělá a opuštěná sice bývala někdy i štasná ale co převládalo je druhá otazkaa později i dospovajcí dívky , která nikdy mnoho přátel neměla ale již od mala má příliš bujnou fantazii. Jak šel čas přicházela rána osudu za ránou . Přestup na jinou školu a mnohé jiné starosti, Šikana od ostatních a nedůvěra k nim , která vedla k zamčení citu a slz .Ano byli zde lidé , kterým jsem s emohla svěřit například kupodivu rodiče a nebo babičky jenže jak šel čas přišla jsem o své dvě babičky , jediného dědu a svého milovaného strýce. Při těchto událostech jsem ztratila chut psát cokoliv a pak jak šel čas našli se lidé , kteří se mi snažili pomoci a upřímně povedlo se jim to .Svá snová křídla jsem měla zlamaná ,zlamaná ostatními lidmi a takzvanými přáteli.,Pokavad jste si čtli Červenou Karkulku , mohli jste tam narazit na dvě jména Ondra a David. Ondrovi jsem věřila ale nakonec mě pomluvil takže to s čím jsem s emu svěřila vyzvonil všem . POvažovala jsme ot tka trochu za zradu a druhou šanic jsem mu už nedala tak jako jiným lidem ze školy , kteří se bavili bouhžel šikanou. NO a David o něm taky nemohu říct nic hezkého ale vznikla díky tomu slohovka , kterou jsem mohla dát sem . A tím jsem se vlastně vrátila i k psaní .Avšak přádně jsem začala psát až letos nebot se objevil znova někdo kdo mi pomádá , radí a říká svůj názor.Tato osubka která je v mém životě sice , krátkou dobu ale hodně mi pomáhá a já jí za to děkuji, Však ona pozná že se jedná o ní nebot narozdíl odemě miluje bouřky a procházky při ní.
Pak je zde ještě Andrí i ta mi hodně pomahá aje ráda že se vracím k tomu co mě baví .To co mi začalo dávat opět sílu psát povídky a básně byli lidé , kteří mě podpořili a podporují a tento blog ? No po pravdě časem bych chtěla napsat vlastní knihu a tento blog mi hodně pomahá.Mohu sem dávat své výtvori a tak se o ně poděli s ostatními lidmi. Tento blog odraží mé pravé pocity nebot ty jsou schované v básních stejně tak jak v povídkách. Je to cesta u které mám naději že mi pomůže proměnit mé sny v skutečností nebot relalita se někdy střevavá se sny ve kterých máme všichni svá snová křídla. Já je mám stále zlámaná ale začinají se dávat opět dohromady a tentokrát neuhnu . Tento blog tak torchu simbolizuje mé sny i tajná přání a já nechci jít opět s proudem. Tentokrát jsem si zvolila cestu proti proudu a nenechám se strhnout nebot mésny mi dávají křídla a s nima toužím obejmout celý svět a proto stle píšu blog. Ne proto abych na sebe strhla pozrnot ale proto že mě to baví a také proto že mám trochu jiný pohled na svě, protožet nic není černé a nebo bílé jen někdy šedivé a jindy zase barevny.
Prosím berte tento blog s rezervou nebt je takový jaký je a já ho nehodlám měnit , ano vylepšit určitě ale zakladní myšlenka zustane a otu je , že své sny si aspon částečně plním přes blog a proto bloguju (píšu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama