Tajemství zahalené nocí-poslední kapitola

1. července 2016 v 22:39 | Iri
Jemně jsem zaklepala na dveře jeho domu a čekala jsem na pozvání dovnitř, ale nikdo se neozval . Tak jsem vstoupila, a ani jsem se nedivila že mě nemusel nikdo zvát ( další blbost co se tvrdí ve filmech), i bez pozvání jsem se k režiséři dostala. Vzhlédl od rozečtení novin a překvapeně se na mě podíval. Zeptal se: "Co si přejete, a mohu vám pomoci ? Očividně byl v šoku , Ležel už v posteli v ložnici.
Mile jsem se na něj usmála a odpověděla jsme : " Jistě že ano nenatáčejte už žádné další filmy o upírech mohlo by vás to přijď draho . To co natáčíte je blbost . Děláte z nás jenom neschopné , hloupé a bez kousku citu netvory . My přitom takoví nejsme... ano pijeme krev ,ale nezabíjíme zbytečně".
Bohužel po těchto slovech se zachoval jak šílenec vystřelit po mě z pistole kterou měl u sebe. Cítila jsem jeho strach a nedivila jsem se ,ale střílet neměl .V ten moment se změnili mé oči a objevili se tesáky a já začala vrčet a zaútočila jsem na něj. Jediné co mi zabránilo abych ho nezabila byl dětský pláč z druhého pokoje a tak jsem ho nechala být . Jen jsem mu pozměnila vzpomínky a trochu jsem se z něj napila . Chutnal jak olomoucký syreček. A taky jsem mu vsadila do hlavy že už nebude natáčet filmy o upírech ale natočí něco pro děti a pak půjde do důchodu a bude se věnovat svému dítěti . Aspoň bude o jednoho mizerného režiséra na světě míň .

Po tomto malém dobrodružství jsem se rozhodla přijď na to , proč se mi zjevovala ta mrtvá dívka a pomoci jí najít klid. A pak mě ještě napadl poněkud ztřeštěný nápad - co takhle požádat někoho ze starších aby prosadil a nebo aby se pokusil prosadit návrh o upíří archeologii . Myslím si , ne jsem si jistá že by to bylo zajímavé kdyby se to dalo prosadit a já mohla i s Yuki pokavad by chtěla hledat odpovědi .Na otázky , které se snad někdy všem míhají hlavou . Kde jsme se tady vzali a odkdy jsou o nás první zprávy ale bude to těžké neboť si musíme dávat pozor na lidi ne všichni jsou chápaví a nebo podobné povahy jako mám já s tím jsem se bohužel už setkala jako člověk ,ale nevadí život jde dál a noc opět volá po dalším odkrývaní jejích dalších tajemství, které prozradí jen dětem noci a nebo lidem kteří nikam ve své společnosti pořádně nezapadají protože jsou příliš jiný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama