Jak Van Helsing o krev přišel-1.kap.

24. srpna 2016 v 22:00 | Iri
Svět vítal nové 19. století a i nové možnosti cestovaní a života, který se naskytl s převelikou radostí skoro všech lidí. Jen jediný člověk neměl z ničeho radost a byl z toho století mírně řečeno na prášky neboť se zoufale snažil dokázat existenci upírů a tak byl pro lidi starým prošedivělým bláznem. Byl to náš známý lovec upírů Van Helsing .Jednoho dne se proto Van Helsing rozhodl vydat do daleké Transylvánie a zde vystopovat upíra, který tam podle jeho odhadů měl žít. Jeho cesta byla náročná a plná různých příhod. Hodně často se díval na mladá děvčata a doslova nad nimi slintal jak bernardýn s bryndákem.
Tak moment protestuju já j sem slavný lovec Van Helsing já vážněžil !!!!!
Mama mia zmlkni a padej zpět do povídky já jsme autorka tak padej , nezlob a nech mě dotvořit tvůj osud. Krom toho kdo je tady autorka ? No ? Vidíš mlčíš , takže autorkou jsem jáááá tak si nestěžuj a padej.Stejně seš mrtvej. Já jsem lovec upírů a žil jsem a Draculu jsem zabil a nenechám ze sebe dělat uchyla.
Ach fajn měnit to nebudu a padej zpět do povídky nebo ( dábelský usměv od autorky na její postavu) tvou osůbku nakreslím jako přejetou robuchu sprsklou s čarodějnicí s bradavicemi. Ne já už budu hodnej to je potupa toto achjo.
Super a jde se zpět k povídce Van Helsing už neomlouvá :-D
Mnoho mladých dívek se proto raději drželo svého doprovodu. Neboť je starý podivín děsil svými nesmyslnými výkřiky, kde mlel něco o panenských krčcích, které lákají k nakousnutí a ještě více při tom slintal. Není se tedy čemu divit že se jej dívky bály a raději poslouchaly svůj doprovod na slovo jak poslušné stádo.

Posledního den ve vlaku se bohužel stalo, to že jedna z dívek se poněkud zdržela za svým doprovodem a milý Van Helsing dostal šílenou chuť na její ladnou šíji. Mladá dívka nevěděla o tomto nebezpečí do doby než se na ní pokusil prvně skočit avšak minul svou oběť protože stačila na poslední chvíli uhnout. Nešťastnice vykřikla hrůzou a začala ječet na celý vlak a přitom utíkat svému pronásledovateli. Neboť ten se již chystal na druhý útok .Naštěstí se jí podařilo i podruhé uniknout včas avšak dědoušek , který se nechtěl vzdát její ladné šíje za ní upaloval rychlostí blesku. Tento rozruch naštěstí upozornil dívčinu babičku, že se něco děje . Naštěstí dívčina babička měla při ruce slunečník a tak se vydala své vnučce na pomoct. S pomocí slunečníku se rozhodla chránit čest a nevinnost své mladé vnučky a proto trpělivě vyčkávala, až její vnučka proběhne kolem ní. Jakmile kolem ní proběhla, naše milá bábinka se napřáhla i s deštníkem a čekala na Van Helsinga. Čekala dlouho celý 5 dlouhých minut, než se dědoušek objevil. Při pohledu na našeho slintacího lovce upíru se odporem otřásla a vší silou praštila Van Helsinga po hlavě se slunečníkem . Ten bohužel náraz o tvrdou hlavu lovce upírů nepřežil a rozpůlil se na dvě části na rozdíl od Van Helsinga , který ránu od slunečníku přežil. Van Helsing se divně podíval po staré ženě a začal na ní nevhodně hystericky ječet něco o starých škatulích, což milou starou dámu dopálilo ještě více a pro změnu zlomila o Van Helsinga svou vycházkovou hůl . Poté se otočila směrem ke své vnučce a společně odkráčeli do svého kupé, kde měla její babička ještě dalších 6 páru slunečníků a 2 páry vycházkových holí pro jistotu schovaných. Mezitím se náš milý dědoušek uklidnil a z vlaku vystoupil v Transilvánii a šel do hospody kde se doslech i příběh o samotném knížeti Vladu Tepši III Draculovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama