Život a smrt Romea a Julie -2.kap.závěr

6. ledna 2017 v 19:38 | Iri |  Povídky
Vyčkala momentu kdy k ní Romeo přišel a tím že si něco zapomněl v práci a vrací se proto do práce avšak sama Julie se tedy dala do realizace svého plánu. Když Romeo tedy šel za svou milenkou .

Opatrně a nenápadně se sekerou poškodila nohu u židle, kterou dala na balkon a vrátila sekeru na své místo šla připravit Romerovo oblíbené jídlo a víno k večeři. Poté co se Romeo vrátil od své milenky tvářila se Julie na něj přímo andělsky a po celý čas večeře se o něj starala a dokonce i víno mu dolévala. Romeo nic zlého netušící po dobré večeři usnul avšak ne na dlouho neboť Julie celá nešťastná Romea po hodině probudila s tím že má šílenou chuť na hrozno a protože byl Romeo opilý a rozespalý , sám od sebe se jí nabídnul že jí hrozno utrhne. Rozespalý po židli lezl když tu náhle noha od židle jeho váhu neudržela a noha od ní se odlomila a Romeo náhle rovnováhu svou ztratil. A dolů se řídil až k zemi kde při pádu vaz so zlomil. Julei nejdřív vše uklidila a pak dolů seběhla a srderyvě naříkat začala že o svou lásku a otce svého dítěte přišla. Lidé se k ní seběhli a utěšovat jí začali. Neboť těhotná a bez manžela byla ta ubohá neštastnice a vdovou se tak stala zámožnou.
Vyšetřování jenž proběhlo vše označilo za nešťastnou náhodu a Julie se vrátila zpět do Verony avšak za muže svého zde pojala Parise jenž po narození Hermiony bez vysvětlení zmizel. Mnozí si mysleli, že nesnesl pomyšlení že prvorozené dítě není jeho a tak odešel. Avšak Julie se potutelně usmívala po jeho zmizení a sklep svá tajemství nechal si . Dva roky po Parisovi si Julie vzala Harryho Potra pravého otce své dcery Hermiony a spolu žili šťastně až do smrti a ještě chlapec se jménem Sirius se jim narodil.

O 50 let později v době kdy děti byli dospělé a Julie nežila probíhala ve sklepě přestvaba a k překvapení všech zde byli nalezeny ostatky Parise. Pitva prokázala že byl otráven a že Julie ve skutečnosti byla hodnou černou vdovou a to je konec našeho příběhu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 7. ledna 2017 v 13:35 | Reagovat

pěkný nápad ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama