Tento měsíc

1. března 2017 v 20:42 | Iri
Milí čtenáři a čtenářky
Začal měsíc březen a jaro je zde již přítomné. Ven láká slunce svými paprsky, které dokáží zahnat chmurné myšlenky, ale zároveň s tímto počasí přichází i inspirace, která se musí vyslechnout. Pak je nejlepší nechat počítač stranou a místo do wordu psát na papír myšlenky a nechat je volně plynout.
Nemusíte se bát, že zde v tento měsíc nic nepřibude . Právě naopak přibude , fotografie , povídky kresby jedna nebo dvě básně. Vlastně je to i důvod proč píši tento článek. Na pár dní se na blogu odmlčím, neboť přišla ke mně múza a dala mi svůj polibek. Mám rozepsanou povídku ale na papíře neboť když píšu na papír lépe zachytím své myšleny a i když vím že na přepisovaní budu tak jako zase nadávat a vyhrožovat papíru že poletí z okna ven ale nepoletí , a nebo pastelkám vodovkám či fixám tak nic z toho nepoletí doufejme a jestli ano asi budu mít na upíry menší troufalou prosbu a to aby zachránili pastely z okapu a taky blogy a skicák. Ano připouštím - chvilku mi to zabere ale věřím že s povídkou budete snad spokojeni a já také .Jako autorka bych s nimi měla pokaždé být spokojená ,ale někdy mám chuť začínající dílo vyhodit do sběru anebo spálit a než s ním jsem spokojená tak to dopadá tak ,že je to plné škrtanců . Inu u té povídky co teď píšu to taky platí. Furt nevím ,z koho mám nechat udělat svačinku. Kandidátů je moc.Asi se půjdu podívat na příjmení sousedky naproti z baráku.
Takže jediné oč vás žádám je jen a pouze trpělivost než vyjde nová povídka i s kresbami a s jakými to už nechte se překvapit tedy jestli nedopadnou v okapu .A taky se těšte na nové fotky, už totiž můžu chodit ven ,takže se pokusím vyfotit pár drobných zvířat a kočky .A zase moc mluvím.Teda píšu .
A jestli vás mohu poprosit ,je to vážně moc maličká prosba , prosbička napište mi jestli byste měli zájem o velikonoční báseň či povídku a předem moc děkuji.
S pozdravem hezkého dne a nádherného jara
Vaše Irí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama