Co nás čeká následující víkend

22. května 2017 v 22:11 | Iri
Co nás na blogu čeká a nemine. Bud básen nebo povídka uvidím i příspěvek co jsem ztáhla z rubriky upíři . Jo myslím si že jsem to celkem dost prvně odflákla , no o to lepší to bude ted doufám Usmívající se. Vlastně ještě to není hotové , fakt celkem dlouho tvá než to zaschne ale do soboty času dost a na to nemusím pospíchat.
Takže ted během týdne nic neočekávejte ( krom tohoto článku) a možná tématu týdne ale to se mi tu ještě neukázalo, takže prozatím fakt nic nebudete z tématu :-D
Vlastěn jestli bude fakt od středy pršet , tak se asi budu věnovat čistě tvorbě a další povinostem . Vzhledem k tomu že ted věčně lítám venku a nebo se učím na zahradě , by byl déšt přes den komplikací. Sice proti němu nic nemám ale at prší hezky večer a ne přes den . Takže co budu zveřejnovat se bude tak trošku odvíjet i od počasí a od nálady ale vzhledem k tomu že jí mám v poslední době dobrou by mě asi fakt nezabilo napsat víc věcí pro blog. Hm možná si udělám výlet do ticha a přírody a tam budu psát a psát .Tak bud louka ta je idealní nechodí tam mnoho lidí a je tam klid a pak ještě by se dalo dát jít ke kostelu do parku tam také moc lidí nechodí.
Do teplic do zamecké zahrady se mi moc nechce jít. Takže uvidím tak či jinak o víkendu se můžete těšit na staženej příspěvek a bud básen nebo povídku , či obojí to se ještě uvidí.
Inu blog je rozmanity a rozhdoně nejde podle toho co je v modě a nebo co se píše jinde. Takže sem tam tu budou i články o věcech co by vás mohlo zajímat a nebo o věcech , které se dějí a právně b yse dít neměli.
Jinak všem přeji klidný týden a hezký den či večer , zaleží na tom ke kterému druhi patříte a nebo jak pozdě chodíte spát.
S pozdrevem příjemných dnu a večerů
Irí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama