Když se nikdo nedívá

17. května 2017 v 21:02 | Iri
Když se nikdo nedivá, je sice zajímavé téma ale vede k zamyšlení co vlastně napsat . Povídku , báseň nebo úvahu ? Sama jsem nevěděla a tak jsme se rozhodla napsat to co mě napadá. Možná to nebude dobré a možná se to nebude nikomu líbit ale co, píši to, co mám na srdci.
Lidí si často myslí, že se na ně nikdo nedívá. Například když jdou sami do lesa a nebo jsou na zahradě, ale tak to není. Můžeme si myslet že se na nás nikdo nedívá ale pokaždé to bude jen a pouze částečná pravda. Protože jak si lidé mohou být jisty, že je nikdo a nic nepozoruje? Co například ptáci ve větvích stromu ? Ještěrka či motýl ? Dokonce nás někdo může tajně sledovat a ani o tom nemusíme vědět a pak si klidně lidé myslí že se nikdo nedívá , že nikdo nevidí jejich chyby a nebo si nevšímá toho jací doopravdy jsou či co dělají . Krom toho tvrdit v dnešní době když jsme na zahradě a že nás nikdo nevidí je blbost. Nikdo se na nás nedivá pokavad jsem v bytě či v domě sami , ale ne na zahradě .Hlavně díky dnešním technologiím. A zde máte pár příkladů.
Jednotlivec či skupina , si myslí že je nikdo nevidí. Když kladou pasti na zvěř , jenže v ten samí moment se může z posedu dívat myslivec a hned zasáhnout a nebo může být v místě kam dávají pasti fotopast a ta je muže vyfotit a o pár chvil později například může pytláky čekat nemilé překvapení v podobě policie.
A nebo druhá možnost. Žena se rozhlédne po svém okolí a když si myslí že se nikdo nedívá bez důvodu začne mlátit štěně co má , protože má vztek. I v tomto případě se muže mýlit a někdo jí může vidět. Například 12 letá dívka , která běží a už z několika metrů na ní křičí aby to štěně nebila a pak jí ještě vynadá že si kvůli ní vymkla kotník. A ta ženská ? Kouká se na to dítě jak na ducha a horší je že se nezmůže ani slovo a dívka se vrací zpět k paní se kterou venčí jejího pejska.
A pak případ číslo 3
Někdy se stane že si člověk opravdu myslí že se nikdo nedivá a chce někomu udělat radost například : mamince, sestře , otci , dědovi a nebo babičce. No třeba se jim rozhodne tajně něco uvařit a nebo vyrobit. V tom druhém případě je celkem dost velká zábava když vám někdo z rodiny vlítne do pokoje a vy musíte narychlo schovávat rozdělaný dárek pod peřinu , do skříně , nebo do šuplíku . A nebo když někomu bajíte dárek to je to samí v bleděmodrým.
A nebo když se rozhodnete tajně sledovat svou starší sestru jak někam jde s přítelem a vy si myslíte , že se nikdo na vás nedívá jak někoho sledujete po případně že vás ta dvojce nevidí . No většinou to je naopak. Takže to pak vypadá asi takto lidé si kolem vás myslí že jste asi blázni no a vaše milovaná starší sestra vás pak naštvaně ujistí , že o vás po celu dobu věděla.
Takže jak sami vidíte či čtete nikdy si nemyslete že když se nikdo nedivá , tak že vás nikdo nevidí. Většinou vás totiž lidé vidí, a když ne lidé tak moderní technologie a když ne moderní technologie a ani lidé tak vás pro změnu vidí něco zcela jiného…………
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 17. května 2017 v 22:15 | Reagovat

Jak se říká, Velký bratr tě sleduje! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama