Korálková katastrofa

10. května 2017 v 21:28 | Iri
Znáte to snad sami , začnete k večeru a nebo večer uklízet a zároveň si dávat na stranu korálky. Jenže co se nestane omylem se vám vysypou asi tak 3 až 4 druhy korálku. Opravdu potěšující nehoda a totální katastrofa. Zase třídit různé barvy a modlit se u toho aby nebyli i velikostně odlišné.
A to jsem chtěla jen poklidit pokoj . Což mi teď připomíná nechce se někdo stavět a pomoci roztřídit odhadově kolem ehm několika set korálku asi tak 500 možná i více , nevím teď přesně kolik korálku je v jednom 20g balíčku. Asi ne že ? No nevadí takové třídění korálků totiž zabije 3 až 4 hodiny času ( jupííííí nebude nuda ale na druhou stranu koho to má bavit že ).
Mimochodem nabídka návštěvy platí jen a pouze pro pár lidiček pro kamarádky ( které sem na blog ani nepáchnou jak to vypadá ( podotýkám a to se znám s holkami osobně ) a pro jistou osůbku nebo spíše osůbky . Jenda osůbka která sem tam napíše přes poštu autorovi a druhá nu k té se snad tento článek dostane ale mám podezřený že o nešikovnosti u mě ví). I když myslím si ,že se nikdo neozve a že si to budu muset přetřídit sama achjo zase si budu připadat jak popelka . Jo za blbost a nešikovnost se platí ale zas na druhou stranu jsou to naštěstí jen a pouze korálky. Těstoviny by byli horší kdyby se rozsypali ale aspoň by se nemuseli třídit.
Tak či jinak korálkové katastrofy se objeví vždy v ten pravý a zároveň ve špatný čas. Tak jako teď .No na druhou stranu si budu moci promyslet co a jak pořádně udělat a vyrobit . Jestli zvířátko a nebo šperk. A taky tahle situace zapříčiní , že ještě dnes si uklidím pokoj teda skoro uklidím pokoj. Naštěstí tu jsou rozházené většinou papíry ,možná tužky a ještě pár věcí no teď v tom asi lítají stále i korálky spíš určitě než asi . Sem tam jeden zbloudilý doufám. A proč to sem vlastně píšu ? No sama nevím možná mám jen a pouze upovídanou náladu a nebo jsou zde i jin= důvody nevím. Zkrátka píši to co cítím a nebo co mě pobaví či naštve.
Takže tímto se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezkou noc. A možná i dobrou noc.Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama