POZOR

20. května 2017 v 22:18 | Iri
Zítra a možná ještě dnes vyjde slíbená recenze , která tu ještě nebyla . No ani nevím jestli zrovna recenze je to pravé označení ale co to nevadí. Snad pak pochopíte až si jí přečtete teda doufám a jen menší upozornění. Téma týdne může vyjít kdykoliv během týdne a stejně tak i kresby ale povídky a básně až o víkendech.
A to hned ze dvou důvodu .
1. Pořádně to napíši (doufám)
2.Někdy přemýšlím moc dlouho co napsat a nebo na to zkrátka zapomenu , pak si sednu a něco napíšu stejně jak teď. A nebo u té dalo by se říci recenze tam vím co napsat ale zkrátka jsem se k tomu přes týden nedostala ale až teď. A asi bude mít dvě části.
Jo a ještě jedna drobnost víceméně spíš žádost anebo nové pravidlo to uvidím až časem. Ale tak či jinak na tomto blogu nestrpím jakýkoliv nábor do nákých náboženských společenstvích , které hraničí s fanatizmem . A hlavně také žádné komentáře , které zde nebudou mít co dělat a budou se pokoušet nalákat čtenáře či čtenářky bez ohledu na to čím nebo kým jsou do svého fanatického klubu kde si někdo honí své ego. Od osob které se zde budou někoho pokoušet nalákat například do svého náboženského spolku budou komentáře smazány hned jakmile mi na ně přijde upozornění a já budu na internetu .Pokud se to pak bude i nadále opakovat bude ta osoba rovnou zablokovaná. Výjimka u komentářů , které se například nebudou týkat blogu a nebo budete mít něco na srdci tak klidně pište do této rubriky http://cestasnu.blog.cz/rubrika/sem-komentare-ktere-se-tykaji-jinych-veci-nez-clanku
Tento blog je zde hlavně pro všechny bytosti , které hledají aspoň menší odreagovávání a chtějí si něco přečíst.
Tak prosím nepište sem komentáře , který by mohli urážet či k něčemu navádět. Názory a kritiku si klidně pište ať jsou jakékoliv pozitivní a nebo negativní. To mi nevadí a naopak to uvítám . A to je vše co jsme chtěla říci v tomto článku i když vychází zcela neplánovaně a je napsaný spontálně a plný asi i gramatických chyb za , které se rovnou omlouvá. Snad je srozumitelný a jestli ne tak se také omlouvám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama