Ztracené Klíče-2.kap.

5. května 2017 v 20:00 | Iri |  Povídky na téma upíři

Příštího večera (nebo spíše dne?) Karel vzbudil svou chráněnku se slovy ,že jdou hledat její klíče. Společně se vydali do bažiny , kam Kasandra ukryla tělo blonďáčka. Po celou cestu byl její mistr potichu, příliš potichu a to se jí nelíbilo. Neboť se tvářil jak bůh pomsty. V duchu doufala ,že své klíče najde neboť si byla vědoma ,že trest by jí jíž neminul. Když byli na místě rozdělili se a každý šel hledat na jinou stranu bažiny. Karel šel na místo ,kde bylo ukryto tělo blonďáčka . A tiše si povzdechl když nikde nemohl klíče najít. Neměl tušení jak pánovi vysvětlí, že jeho milovaná nevlastní sestra ztratila opět klíče. V jednom měsíci již třetí. Nevěděl ,co s ní má už dělat. Věci ztrácela už jako člověk a tato vlastnost po přeměně v upírku v ní bohužel zesílila i když… náhle jeho zrak upoutalo něco drobného a třpytivého. Měsíční svit se od té věci nádherně odrážel. Bylo to spadlé v puklině v pařezu. Přešel tedy k pařezu a opatrně odtamtud ke svému překvapení vyndal sestřiny klíče a kdyby jen jedny. Našli se tam všechny. Všechny troje klíče. V ten moment měl svou mladší sestru chuť přetrhnout jak hada ale rozmyslel si to . Ne, má pro ní mnohem horší trest . Horší než skřipec. Hezky jeho milovaná mladší sestřička napíše tisíckrát větu : Nebudu ztrácet své klíče v bažinách a koupím si větší klíčenku.

Tiše Kasandru zavolal s tím že má její klíče ale při tom se tvářil přímo ďábelsky . Když jí je vrátil začala kolem něj běhat radostí bez sebe.

Jásala, že má zpět její klíče a on že je ten nejlepší mistr a bratr pod sluncem ,ale její radost netrvala dlouho. Neboť jí její bratr obeznámil s jejím trestem. A řekněme , že naše milá upírka nerada píše ručně a její trest měl být napsat ručně ke všemu doma u jejího bratra, aby se přesvědčil ,že nepodvádí a tak se Kasandra vrátila domu až po další noci s napomenutím aby neztrácela své klíče. A s tichýma nadávkami na svého bratra ,neboť díky trestu přišla o svůj oblíbený seriál Grimm, respektive o první úvodní díl do nové série.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama