Upíři a tropická vedra

4. června 2017 v 20:19 | Iri |  Povídky na téma upíři
Někdy se člověk nad něčím zamýšlí jen tak a nebo proto aby pomohl či poradil kamarádce , která ho k té myšlence přivedla. No jak to je s tímto článkem teď u mě to vám ale doopravdy neprozradím. Aspoň ne na začátku.
Jedna z věcí , která dokáže na upírech zaujmout kromě jejich aury tajemství , charisma a loajality co mají mezi sebou . Je i jejich adaptace na různé roční doby a prostředí. Pokud si přečtete o nich jakoukoliv literaturu tak to v ní máte i napsané a nebo naznačené. Ale nikdy jsem nikde nečetla jak se vypořádají s tropickými vedry.
Když se vezme v úvahu že jsou hlavně dětmi noci ,mohli by mít i oni menší potíže při tom jak se ochladit ve vedrech . A tak jsem se rozhodla sepsat aspoň pár rad , které by mohli pomoci a snad i pomohou.
1. Pokud nemůžete přes den spát díky vysokým teplotám je nejlepší najít si chladné místo a tam se přesunout. Nejideálnější by byla kamenná stavba. Neboť kámen když je léto nádherně chladí.
2. I když jste upíři a nebo upírky měli byste dbát na pitný režim a pořádně pít ale ne ledové pití nebo vám bude příliš velké teplo. Pijte studené.(I chlazené krevní náhražky)
3. Je možné, že vám jen a pouze voda nechutná. Tak si udělejte třeba meduňkovou vodu a nebo bezovou domácí bez chemikálií. Obojí osvěží.
Bezovou vodu uděláte tak že si natrháte květy černého bezu jenž kvetou a při jeho sběru si dejte i pozor na hmyz , berušky a pavouky . Koupíte 1 citron pokud možno nádherně žlutý a šťavnatý .Květy pořádně umyjete pod tekoucí vodou . Citron je důležité pořádně umýt pod horkou tekoucí vodou a vytrhnout ho s čistou houbičkou na nádobí .
Na 1 litr bezové vody jsou ideální 3 bezové květy a 2 plátky citronu. To vše dáme do litrové nádoby a zalejeme se studenou vodou. V žádném případě nepřidáváme cukr. A pak na večer uložíme do lednice a necháme jí tam luhovat do příštího dne. Příjemně osvěží
4. K uvolnění si udělejte mátovo - meduňkový čaj a nebo mátovou vodu s meduňkou na tu ale bohužel postup neznám. Máta umí člověka osvěžit a tak doufám že dokáže osvěžit i upíra neboť je to bylinka.A meduňka je zase dobrá na uklidnění
5. Pokud je vám stále velké horko dejte si vlažnou sprchu.
6. Nepijte krev ve které je moc soli
7. Udělejte si studený obklad a přiložte si ho na spánky . Sice je to většinou doporučovaný při migrénách ale za zkoušku nic nedáte.
8. Namočte ručník a nebo záclonu. Záclonu či ručník pověste na místo kde fouká . Ochladí to aspoň trošku vzduch.
9. Počítač a nebo televizi vypněte aspoň dvě hodinky před tím než jdete ulehnout ke spánku. I díky elektronice se může teplota v bytě navýšit . Takže pak nezapomeňte pořádně vyvětrat.
10. Kupte si klimatizaci a nebo spěte při otevřeném oknu.
A teď ještě pár drobností. Díky nedostatku spánku můžete být mírně vystresovaný a pak vám nemusí být dobře a nebo můžete být vzteklý.
Zkuste relaxační koupel a antistresové vymalovánky. Pomůže to a aspoň se trošku uvolníte.

Jinak všem upírům a upírkám z celého srdce přeji hezký víkend a týden a snad se konečně ochladí a začne pršet pořádně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama