Co nás čeká tento víkend

10. července 2017 v 20:04 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky,
tentokrát nás v sobotu a neděli čekají dvě recenze na filmy . Na jaké to vám nepovím. Jo a jestli do té doby dočtu i nkihu co mám rozečtenou tak i na knihu ale tu si nechám asi na jindy. Takže co vše zveřejím sama nevím . Budete si muset počkat do soboty. Kdo ví třeba se tu ukaže i povídka a nebo náká kresba ( celkem dost dlouho jsem žádnou kresbu sem nedala a možná nás bude čekat i téma týdne. Téma týdne totiž zní "Tohle není můj hlas" a tak přemýšlím co by se na to dalo napsat . No i když nejdřív dodělám ty rozdělané recenze . Mrknu se na podklady k nové povídce a pak budu uvažovat nad tématem týdne.Mám na to čas do pátku a nebo do čtvrtka ted nevím. No stejně v noci nemůžu spát. Takže je to jedno.
Ehm jinak vím že jsme psala že buu vydávat až o víkendu no ale tenhle článek je výjímka . Mám tak trošku pocit že bych vám měla vynahradit aspon trochu minulý měsíc. Jo a taky se připravte na anketu. Doufám že vás osloví , protože se mi v hlavě motá milion nápadu na anketu a tak přemýšlím jakou dát.No to se asi taky dozvíte až v sobotu.
Tajže jak sami vidíte , nebo spíše čtete mám toho celkem dost na psaní a přemýšlení. Tímto se s vámi pro dnešek končím a přeji vám všem příjemně ztravený večer ve vašich možnostech co máteUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama