info2

29. července 2017 v 19:00 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky , tak jsem se teď zamyslela nad povídkou co bych měla napsat . A upřímně nic mě nenapadlo . No chtěla jsem se teda podívat na témata co jsou ve slohových prací jenže tam taky není skoro nic zajímavého a ono nak mě něco od sebe jen přeci napadlo . Vlastně je to i důvod tohoto článku .
Takže povídka pro tento víkend bude patřit k povídkám bez tématu upíři . To víte, teda nevěděli jste to ale ted to víte, na upíří povídky si chystám něco speciálního :-D Asi vás napadá co by to mohlo být , no mohu vás ujistit že to vám nepovím. Teda až na jednu výjimku. Té to povím s velkou radostí. Hm jen si budu kvůli té povídce muset něco přečíst no radši napíši i nakou nenaplánovanou, kvůli které nebudu muset prohledávat za 1.Knihovnu a za 2. Internet i když tam jsem si už něco málo našla takže budu muset vyjít s tím.
I když neví někdo z vás jak se jemnuje kniha která se třeba jen okrajově zabývá s inkvizicí prosím ? Jo a jestli tu mám pár hrubek pravopisných tak se omlouvám předem.
A ohledně básní to se nebojte až bude inspirace budou i básně :-D
S tímto se pro dnešek s vámi loučím a teď jdu psát oddechovou povídku na rozepsaní by se dalo říci před upíří povídkou . No nak si to přeberte a snad chápete ne ? Teda doufám protože si nejsem jistá že jsem to napsala tak že se to dá chápat a jestli to nezní kapánek zmateně , což teda doufám že nezní.A nebo zní ? Co myslíte ? No nic radči přestanu psát tenhle článek .

Takže všem přej moc hezký víkend. A fakt doufám že to nezní moc zmateně protože mě to tak no příjde půl na půl . Ehm fajn ted se s vámi pro dnešek fakt loučím a povídku sem hodím co nejdřív a všem přeji krásný víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama