Nezdařené vyvolávaní duchů

30. července 2017 v 21:06 | Iri
Moc se omlouvám za zpoždění ale něoc jsem dodělávalaUsmívající se

Jo menší oddechová povídka je již zde :-D A u další si budete muset počkat až projde pravopisný kontrolou :-D
Byl pozdní večer a za okny domu bouře řádila. Déšť na střeše bubnoval a tři kamarádky seděli v jednom pokoji v kruhu. Uprostřed tohoto kruhu byly rozsvícené tři svíčky . Jejich mihotavé světlo osvětlovalo tváře dívek, jenž se snažili navzájem povzbudit . Každá z nich byla nervózní ale přesto byli přesvědčené že kdyby couvli mohli by se navzájem považovat za zbabělé. Věděli že již není cesty zpět a tak spojili své ruce zavřeli oči a začali s vyvoláváním duchů.
Soustředili se asi tak pět minut. Když náhle udeřil hrom nedaleko jejich domu a dívky tlumeně vykřikly. Byli si jisté, že tak jim dal duch znamení ale nikde se nic nedělo. Náhle uslyšeli zavrzání schodů a tak se tiše vykradli z pokoje a šli se podívat co se děje. Schodiště tonulo v temnotě a nikde neslyšeli živáčka. Jejich srdce třepotala jak motýlí křídla a tak se rozhodli rozsvítit . Jenže světlo nešlo. Náhle při dalším zaznění hromu kdy schodiště osvětlil i blesk . A oni viděli na schodišti temnou postavu. Která si to namířila přímo k nim a v ruce držela lesklou věc. U všech dívek se spustila představivost na plné a obrátky a tak byli přesvědčeny že temná postava v ruce drží nůž jenž je pokrytý krví. S křikem jenž se ozval celým domem se dali na rychlý útěk zpět do pokoje odkud předtím vyšli.
Avšak když za sebou zabouchly dveře , místo toho aby se temná postava začala dobívat do pokoje tak zaklepala a zeptala se : "Sakra ségra co to zas vyvádíte ?"
" Můžeš být tak laskavá a otevřít ? Vždyť nejde proud v celém městě a ja vás mám zkontrolovat. "
Ann jak se jmenoval jedna z kamarádek a zároveň byla sestrou temné postavy ( tedy jejího bratra) . Odemkla a otevřela opatrně dveře a pak s emu celá šťastná vrhla okolo krku.
Její bratr jen nechápavě kroutil hlavou co ot tu ty 12 letá trdla vyváděli a dal vědět rodičům , že je vše v pořádku a bouři přečkal se sestrou a s jejíma kamarádkami až do samotného rána.

A naše milé dívky se poučili že pokud chtějí vyvolávat ducha nestačí k tomu jen a pouze kruh a svíce. Protože pak je malí šance že něco vyvolají a málem pak dostanou infarkt z bratra jejich kamarádky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama