Tesáky

16. července 2017 v 20:52 | Iri
Režisérem je Režie: Kelly Sandefur
Tesáky je hororový film jehož děj se odehrává v součastné době. Celý děj se odehrává ve městečku Scottsville , v jehož univerzitě se prováděli genetické pokusy na netopýrech ( chudáčci malí bezbraný). Kteří jsou pak vypuštěny z počátku neznámou osobou a vesele mohou teoretizovat celé městečko a sem tam někoho vysát.
Tento film je daný mezi horory ale podle mého názoru to nemá nic společného s hororem . Možná ledatak s detektivkou. Vyšetřovatelka která vyšetřuje skoro pořád ječí . Bojí se pavouku a netopýrů . Sice nevím kdo jí hrál ale herecký výkon byl mizernej . Ale zase na druhou stranu utoky netopýru byli moc hezky natočeny . Stejně tak i vnitřek jeskyně.
Co mi na filmu vadilo byl nedostatek hororové atmosféry a předvidatelné utoky. Žádná děsivost a žádné překvapení.Z tématu se dalo vytěžit určitě mnohem více . Dokonce i vědec co měl jejich genetickou mutaci nebyl šílenej jen blaznivej a nakonec se zachoval jak blbec.Šílenec by se na konci nezahcoval jak blbec.
Počítačových triků jsem si tam nevšimla ale netopýru ano.

Takže jestli očekávate od tohoto filmu děsivost pak budete zklamani . Jestli chcete menčí odreagovaní tak se na něj podívejte.Jo a obraz je celkem mizernej a film se seká. Já osobně jsme dvd sehnala za 10 kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama