První rudá kapka

6. srpna 2017 v 20:48 | Iri |  Povídky na téma upíři
Autor :Frost Jeaniene
Tato autorka doopravdy píše vynikající knihy. Nikdy neomrzí a člověk si je pokaždé rád znova přečte. Proč jí řadím mezi oblíbené autory ? Je to celkem dost dobrá otázka a kdybych na to měla odpovědět jednoznačně tak řeknu že nevím.
Možná za to mohou její příběhy , které dokáži nejednoho čtenáře vtáhnout do děje a nebo samotný styl psaní spisovatelky.
Její příběhy totiž nejsou jen a pouze zasažené do dnešní doby. V některých se dokonce prolíná i minulost se současní. A stejně e v tomu i v První rudé kapce.
Děj se odehrává v současnosti a hlavní hrdinou je žena jménem Denis a upír Spad. Jenž je upířím mistrem , který má svůj vlastní klan a taky no celkem zajímavou osobnost což má ostatně i Denis. Spade slíbí Dennis pomoc po tom co je napadena démonem , který hledá někoho z minulosti její rodiny a právě v tomto okamžiku vzniká zajímavá zápletka. Zápletka jenž je plná dobrodružství sem tam i humoru a také i souboje.Dokonce se zde trochu víc poodhalí i minulost samotného mistra upíra.
Avšak pro vás milí čtenáři zůstává otázka .Jak celý příběh dopadne. Zachrání Spad Dennis úřed démonem najdou to co bylo pohřebené v dávné minulusti ? A hlavně jaký je vztah mezi hlavními hrdiny a odkud se znají ? Jestli že vás to zajímá pak vám doporučuji přečíst si tuto knihu . Neboť je napínavá a dokáže upoutat vaší pozornost. Takže doopravdy vřele vám doporučuji tuto knihu a pro dnešek se s vámi již loučím .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama