Dětská léčebna -skrytá minulost

30. září 2017 v 20:00 | Iri
Město Dubí je lázeňské město jenž má dávat odpočinek pacientům či lázeňským návštěvníkům. Také je to domov porcelánu s modrou krví ale i přesto má toto místo svá vlastní temná tajemství.
Tím tajemstvím je Tschinkelova vila. Vila která , již několik let chátrá a , která má údajně na svém pozemku i studnu ve které jsou tělíčka malých dětí. Dětích , které měli být léčeny ale místo léčby se dočkali pokusů , testovaní drog a mučení. Jejich tělíčka jsou pohřbeny na pozemku u této vily , která měla být psychiatrickou léčebnou pro nemocné děti. A stejně tak i plyšáci a panenky. Místo toho se stala tato léčebna většinou jejich hrobem. Mnoho o této vile nevím neboť o ní nemohu pořádně najít žádné historické prameny. Jediné co vím je , že duše mrtvých dětí nenašli klid a do dnešních dnů bloudí léčebnou jenž ,se stala jejich vězením.
Tato léčebna se nachází v lese a vstup na její pozemek je zakázaný neboť si jí někdo údajně koupil ,což je i důvod proč zde nejsou fotografie z tohoto místa.
Ale pokavad byste jen přece chtěli njáké vidět stačí si to najít na internetu a možná najdete i více informací .
Já jsem psala podle toho co mi řekli známí a také co jsme našla na internetu.

Možná mám jen smůlu při hledaní a nebo si někdo nepřál aby pravda vyšla najevo o tom co se přesně v té léčebně dělo. Kdo ví pravda je pohřbena a možná se i město Dubí snaží zapomenout na svou temnou minulost………….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 snowy-christmas snowy-christmas | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:17 | Reagovat

Strašidelná minulost. 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama