Říjen 2017

Proč ?

29. října 2017 v 20:09 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky , nebo spíše děti noci následující slova v tomto článku nejsou určeny vám ale jsou určeny osobě či osobám , od kterých mi věčně chodí k článkům komentáře , ve kterých je odkaz na internetové stránky s léky ,s lékaři a pilulkami . Bohužel i když jsme návštěvníky již dva zablokovala stále mi to sem chodí a momentálně nevím co s tím. Protože blokace toho uživatele či uživatelů nepomůže a ani nepomáhá……Já , doopravdy nevím co s tím . Jediné co vím jistě je , že blog se kvůli tomu rušit nebude.A že díky blogaci nemůžete tyto komentáře vidět naštěstí . Tolik k úvodu a k vysvětlení následujícího textu.
Takže na tyto osoby či osobu :PezerShise , mám otázky
Proč tohle děláte ? Co vám tento blog udělal ? Jak se vám to daří když jste zatraceně zablokovaný a proč k jistému čláku dáváte komentáře , které s ítím nesouvisí . Kdo zatraceně jste ? Doopravdy nevím pořádně co si s vámi počít. Smazaní a ani zablokování nepomáhá. Objevujete se tu stále a pořád do kola. Bud odpovězte na tyto otázky a nebo ještě lépe přestaňte sem dávat nevhodné komentáře. Které , odkazují na pilulky a kdo ví co ještě. Pochopte prosím , že tento blog není vaše osobní hřiště a vaše chování považuji za nevhodné. I když pochybuji že vy pane PezerShise budete mít tolik slušnosti a odepíšete či se omluvíte. I když na druhou stranu mě těší , že díky blogaci se váš komentář u článku neukazuje

kočičí názory

29. října 2017 v 20:00 | Iri
aneb když kočka znamé se cxhce mazlit a odmítá slézt dolů

Nezodpovědní majitelé koček

28. října 2017 v 20:00 | Iri |  co se nikam nehodí
Snad již po sté jsem šla pěšky kolem domu ve městě Dubí a opět jsem narazila u této baarabizny na kotě. Kotě , které se tam objevilo zpočátku bylo ve výborném stavu avšak ted je to uzlíček neštěstí. Protože majitelé mají asi 4 kočky , o které se nejsou schopni postarat. věčně se vymlouvají , že nemají peníze a přesto jsme u nich vyděla počítač a reproduktory.
A upřímně co by se jim stalo kdyby ty číči nechlai vykastrovat ? Nic ale udajně na to nemají. Naštěstí v okolí domu existují lidé co ty kočičky nakrmí ale žel bohu číči nejsou kastrované a mají kotata. Zde je jedno z kotat a v zuboženém stavu a divoké tak jako všechny kkočky těchto nepřízpusobnbilých spoluobčanů.Ale naštěstí se nad tímto kotětem smilovala jedna paní , která se ho snaží ochočit a jednou týdně ho bere k veterináři nebot kotě je nemocné a bez pomoci by zemřelo.
Dole v článku máte fotky kotěte a foto domu.
Ale podle mého usutku je to od mahltelů nezodpovědné nebot když si pořídím domácího mazlíčka tak se o něj starám a nekašlu na něj jak obyvatelétho domu.koně1

28. října 2017 v 20:00 | Iri |  Galerie

koně2

28. října 2017 v 20:00 | Iri |  Galerie

Co se ukáže na blogu tento víkend

27. října 2017 v 20:00 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky , nebo spíše děti noci můžete se těšit na nové fotografie a jeden článek. Jestli stihnu napsat povídku , tak i na to se můžete těšit. Bohužel povídku co předělávám nemám ještě celou předělanou což znamená že upíří povídky si ještě chvilku počkají a nebo seberu odvahu a zveřejním to co mám napsané.
Ale co se mi moc nechce zveřejnovat než na to nebudu znát kamarádky názor. Takže uvidím ještě co a jak. Jen doufám , že to nikomu moc nevadí. Takže doufám že se vám budou na blogu líbit .
S přáním hezkého víkendu

Vaše Irí


Slunce v mlze

21. října 2017 v 20:01 | Iri |  Galerie

Duha za deštivého dne

21. října 2017 v 20:00 | Iri |  Galerie

Tento víkend

21. října 2017 v 20:00 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky,
Nevím, jestli znáte ten pocit kdy si po sobě někdy přečtete a pak se divíte jak jste to mohli napsat. Mě se to stalo u jedné z prvotin, jenž nese název Červená Karkulka avšak trošku jinak a pak u slohovky Život a smrt Romea a Julie a u povídky , která byla do literární soutěže s názvem , který radši nenapíši i když připouštím , že tohle je zase první povídka s Vladem Tepešem , kterou jsem napsala a taky tak no řekněme dopadla.Nevím jestli by se líbila dětem noci ale asi ne. Byla to prvotina a nijak mě jí nenapadlo stále hodit do upířích povídek , takže se jí zde nedočkáte .Teda ona je tu zveřejněna již delší čas ale to je menší detail a nikdo si jí nikdy moc nečetl .A taky neexistuje způsob aby jí někdo hodil ke mně na blog do upířích povídek. Hahaaaa protože jsme jediná adinka tohoto blogu.
No nic teď pro změnu jednu povídku předělávám a upozorňuji nebyla ještě vydaná . Jen doufám že se mi to nerozroste na 10 a nebo více stránek ve wordu , stačí bohatě že jich má teď 8 no i když jak tak se na to dívám tak se to asi rozroste achjooooooo. Ale zase na druhou stranu moc ráda píši povídky . Vím že si je někdo čte a že to není zbytečné i když existují i lidé co si myslí opak i když zrovna od nich slyšet ta slova bolí hlavně když je to někdo blízký . Ale to je jedno moc se omlouvám odbočila jsme od tématu. Takže jedna povídka se přepisuje má osum stran z toho je jedna strana úvod a čistě teoreticky by fakt měla mít těch 8 stran ale prakticky to už teď vypadá , že jí budu muset rozdělit takže to bude kapitolovka do upířích povídek. No jako kdybych to neříkal z 8 stran je již 9 stran a ot ted předělávám třetí stranu takže to bude asi 10 stran takže asi se nechám překvapik , kolik že ta povídka bude mít stránek v konečné fázi , kde momentálně stále ještě nejsem . A jen tak pro info povídka má momentálně celkem 2 136 slov a před tím měla něco kolem ais tak 1000 a něco slov.
A na rovinu tento víkend se dočkáte hlavně fotek a dobrý tohoto článku co vyjde v sobotu. Takže užijte si moji milý ,zlatý čtenáři a čtenářky nebo spíše děti noci tento víkend a hlavně doufám že ta mlha co se vznáší nad městem Dubí konečně zmizí.
S přáním krásného víkendu se pro dnešek s vámi loučím.

Vaše Irí