Informace

2. října 2017 v 17:11 | Iri
Milý čtenáři a čtenářky,
Protože mám málo kb , tak sem dávám dneska jeden článek z knihovny. A je to zrovna ten článek, který si momentálně čtete. Takže ano internet mi půjde od nuly až 8.10 , což znamená že fotky co sem dávám dneska vyjdou už 7, a na další články a příspěvky si budete muset počkat . I když to nerada píši je na blogu jistá situace , která si žádá mou pozornost.
Nevím sice přesně kdo a proč to dělá ale byla bych opravdu velmi potěšena. Kdyby jistý neandrtálec jménem asi Jefferytot
přestal házet k povídce Život a smrt Romea a Julie -1.kap. internetový odkaz na jisté léčiva , která nemají co s povídkou vůbec zatraceně společného. Pokud se to bude opakovat tak pak milý zlatý návštěvník dopadne zablokovaný.
A ještě jedna drobnost , komentáře , které jsou psány v jiném jazyce by mi doopravdy nevadili. Ohledně výše zmíněného problému mě více méně štve ,že za prvé je to odkaz na léčivo či co a za druhé doopravdy nechápu co má ten odkaz společného s povídkou nebo proč ho sem někdo dává. Trošku mi to připomíná situaci s jistým fanatikem co se tu objevil než jsme ho zablokovala .
Takže předem děkuji za pozornost a za pochopení.
Vaše Irí .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama