Věčný polibek temnot

8. října 2017 v 20:01 | Iri |  Povídky na téma upíři
Když není inspirace na povídku, tak je aspoň recenze. Užijte si její čtení milý čtenáři a čtenářky.
Dalo by se říci , že dobrých autorů co píší o upírech je velmi málo. Jejich knihy jsou velmi dobře napsané a naštěstí v nich upíry ukazují jak z té nebezpečné strany tak i z té starostlivé strany no nějak si tuhle větu přeberte.
Jenže z těchto autorů co o upírech píší zajímavě jsem vybrala Frost Jeaniene. S jejíma knihami vás na tomto blogu pomalu a jistě seznamuji a právě teď přichází čas seznámit vás s další knihu Nočních lovců milý čtenáři a čtenářky.

Věčný polibek temnot je příběh, jenž nás zavadí do dnešní Ameriky , kde se mladá žena jménem Kira setká s mistrem upírem Menscheresem . Jejich setkání je zajímavé a plné zvratů avšak zároveň se zde střetává budoucnost s minulostí a odvěký boj dvou nepřátel. Menscheres stojí již po celá staletí proti svému nepříteli Rad žefovi jenž mu usiluje o život. Toto nepřátelství trvá již od dob samotných faraonů a jeh konec má být v tomto století. Kdo zvítězí a jakou roli ve všem nakonec sehraje Kira ??? A proč Radžef a Menscheres stojí proti sobě ? Jestliže se to chcete dozvědět pak vám doporučuji přečíst si knihu . Jo a ještě něco nedoporučuji jí nikomu mladšímu 19let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama