Duben 2018

Tajemství lesa-část první +ůvod

Včera v 22:06 | Iri |  Povídky na téma upíři
Uvod
Svět fantazie opět ožívá a nová slova se v mysli rodí , jenž na papíře nové povídce možnost zrodit se dávají . Tak se milé děti noci klidně posaďte a povídku , jenž je pro vás napsaná si v klidu užijte . Snad se vám bude líbit a snad vás také potěší . Vždyť právě pro vás se zrodila ze světa fantazie.
Snad nevadí , že tato povídka je poněkud klidná. A také že druhá část bude až příští víkend.
1.část
Nastal soumrak a les se pomalu ke spánku chystal a utichal. Neboť jeho obyvatelé se k spánku ukládali. Nežli příští den znova zrodí se. Ptačí zpěv v korunách stromů pomalu utichal a poupata květin se pomalu zavírala , neboť poslední sluneční paprsky krajinu ozářili nežli slunce zapadlo.
S příchodem večera pro změnu zas noční život se probouzí , a noční obyvatelé lesa své ukryt tiše opouštějí. Noční život ožívá a noční oblohu měsíc s hvězdami ozáří. A v jejich světle mihne se v letu netopýr jenž jeskyni opouští či sova , která tiše z větve stromu vzlétla. A mezitím v korunách stromu noční vánek jemně si pohrává s listím a noční dravci se na lov vydávají aby kořist svou neslyšně uchvátili. Noční les tiše oddechuje a nic nenasvědčuje tomu , že dnešního večera , se stane něco zvláštního a zároveň i nečekaného. Vždyť lesem se začínají ozývat tiché hlasy a majitelům těch hlasů chvilkami rudě září oči ,a nebo úsměv poodhalí ostré špičáky. A jejich kroky směřují do samotného srdce lesa.

Květy

Včera v 21:06 | Iri |  Galerie

Nová nabiječka je doma další drobnosti

Sobota v 20:31 | Iri
Milý , čtenáři , čtenářky a nebo spíše děti noci,
Mám dobrou zprávu koupila se nová nabíječka a tak nebudete bez článků a věřte mi že , že hrozilo , že zde nic nebude. Vlastně momentálně mám rozepsané dvě povídky a momentálně dopisuji tu co jsme psala až jako druhou takže no budete si mít co číst i když hm mohla bych jí rozdělit na dvě části. Ale to bych na vás byla zlá ale zas na druhou stranu byste nevěděli co pak očekávat od druhé části no udělat bych to mohla takže uvidím ale jsem ráda že mohu ve zveřejňování příspěvků pokračovat i nadále a ne čekat s tím až do příštího měsíce . Takže dooprady se omlouvám , že tento víkend toho bude málo zveřejněno ale technické potíže a nebo spíše menší nehoda staré nabíječky takže povídky se pokusím oddat co nejrychleji .
Vaše Irí
Ps A ta jedna bude rozdělená na dvě části . To jsem na vás ale hodná že ?

Omluva-Odešla nabiječka

Úterý v 21:00 | Iri
Včerejšího dne mi odešla nabíječka na notebook do věčných lovišť a ještě se rozpůlila na dvě části . Zamračený Nechápu jak je to možné . Nelze jí zachránit a budoucnost nové nabíječky není známá ale doufáme že nové nabíječka bude v dobrém zdravotním stavu a nerozpůlí se poté co bude zapojena a doufejme , že u mě bude mít delší život než tři roky a tři měsíce protože sem tam dopadá přejetá židlí a všelijak zkroucená.Plačící Obavám se proto že tento víkend nebude zveřejněna žádná povídka, báseň , fotografie a kresba neboť jsem bez nabíječky. Což je i důvod proč nemohu být na skypu ale jestli , že bude nabíječka do pátku tak se dočkáte i povídky .Plačící Teda aspoň doufám , že bude do pátku nabíječka ale jen pro jistotu to sem píši . Odešla nabíječka na věky prosím o minutu ticha na památku nabíječky. Fotografii jejího rozpadu máte pod článkem k dispozici.
Mimochodem nejsem závislá na ničem jen na čokoládě a na ledové kávě. To píši jen pro případ že by se našel někdo další kdo by přemýšlel na čem jsem závislá stejně jak kámoška co byla přítomna při psaní tohoto textu. Protože jsem měla půjčenou její nabíječku.Smějící se

Omluva

15. dubna 2018 v 22:31 | Iri
Povídka dnes nebude nevím o čem psát tak se nikdo moc prosím nezlobte

Milé děti noci

15. dubna 2018 v 22:30 | Iri |  Povídky na téma upíři
Milé děti noci,
Moc se omlouvám ale povídka napsaná není . Takže povídky se dočkáte až příští víkend . Jen doufám , že se moc nezlobíte a že se vám bude líbit . Jen zkrátka mě teď nenapadá o čem psát a není nápad a jsem si jistá že se brzy nějaký pěkný zrodí a objeví . A pak by z toho mohl a vzniknout povídka pro vás. Jen přece s povídkami je to jak s květinami. Taky se jejich růst nedá uspíšit a když není nápad nebo inspirace pak je lepší nepsat. Takže až příští víkend se dočkáte povídky , tak se prosím nezlobte , že tento víkend byl poněkud chudý na příspěvky ale to se někdy stává.
Jo prošla by u vás i fan fiction povídka ? ???
S přáním příjemně prožitého zbytku víkend a celého týdne
Vaše Irí

Krápníky

15. dubna 2018 v 20:00 | Iri |  Galerie

Technické potíže a jiné drobnosti

14. dubna 2018 v 22:20 | Iri
Takže , milý čtenáři , čtenářky a nebo spíše převážně děti noci. Mám pro vás jednu špatnou zprávu. Odchází mi počítač bohužel takže až zde jeden víkend vyjdou, kresby či fotky bude to znamenat , že počítač odešel , již úplně ale nebojte se zatím funguje . Jen dávám menší info . To aby se tu nenašel někdo kdo by si myslel že jsem přestala psát povídky a básně a ohledně povídek …Tak jedna povídka přiletí až zítra ale nevím v kolik. A báseň no ta přiletí kdo ví kdy zatím nevím a já teď pádím psát ehm teda ne že bych trpěla nespavostí to fakt momentálně ne jen nejsem unavená .

Pavouk s pavučinou

14. dubna 2018 v 20:05 | Iri |  Galerie

Vodopád

14. dubna 2018 v 20:00 | Iri |  Galerie