Červen 2018

Připravuje se pro děti noci

30. června 2018 v 22:02 | Iri |  Povídky na téma upíři
Milé děti noci,
Doufám , že si vzpomínáte na článek kde jsem psala , že napíši o Vladu Tepešovi Draculovi. Jen co o něm seženu pár informací . No pár informací jsem o něm sehnala z knih a je to celkem no zajímavé . Ne nevypsala jsem úplně všechno , i když názor na něj jsem také nezměnila. Proč bych to taky dělala že ?
Takže děste se nebo se těšte . Článek vzniká sice pomalu , ale vzniká a dokonce července se zde objeví doufejme . No snad nikomu ten článek vadit nebude. Hned jakmile článek dopíši pustím se na psaní povídky pro vás. Ale zatím musím dokončit ten článek. Jen doufám že se mi v brzké době ozve jistá osůbka , potřebovala bych znát názor na báseň + zkontrolovat povídku o pár kapitolách co na vás mám přichystanou…..Ne tu fakt nezveřejním bez kontroly pravopisu. No nic všem dětem noci přeji příjemně prožitý a hlavně klidný víkend.
Vaše Irí

Ps nesnažte se v fotce moc zorientovat , mám to trošku chaoticky napsané.Info o tomto víkendu

29. června 2018 v 22:47 | Iri
Milý čtenáři , čtenářky a nebo spíše děti noci,
Už dlouho se mi nestalo , že jsem nevěděla kam jsem dala internet . Takže , hrozilo , že nic o víkendu nevyjde. No krize byla naštěstí zažehnána po víc jak 10 minutovém hledání. Nakonec byl nalezen, v dece. Omylem jsme ho do ní zastlala opět . Jak se mi to podařilo fakt nevím , ale na druhou stranu s ..aspoň mám uklizený stůl . Takže , můžu dodělat článek co na vás chystám.
Celkem dost by mě zajímalo, kde lítám s myšlenkami. A taky se těším na to , až dodělám jeden článek. Mimochodem, tento víkend se můžete těšit na pár fotek a nějakou kresbu. A na pár článku a básních. Taky doufám , že nikomu z vás nevadí příspěvky o Fousku ale jen se snažím aby se o tomto útulku vědělo. Víte když někam chodíte vypomáhat a baví vás to , tak o tom i píšete . A mimochodem co ta soutěž ?, Ještě se mi tu nikdo nerozhoupal s odpověďmi ohledně to ho jestli byste chtěli a nebo nechtěli soutěž na blogu. Doopravdy je tak těžké napsat komentář pod článek ?? A nebi aspon zprávu autorovi ??? No nic jestli se nevyjádříte do neděle dělám anketu. A teď mizím.

Příští víkend2

24. června 2018 v 22:27 | Iri
Milý čtenáři , čtenářky a nebo spíše děti noci.
Příští víkend bude snad lepší než tento . Jen mám na vás otázku zúčastnil by se někdo kdokoliv soutěže na tomto blogu ? Jestli ano a nebo ne, m můžete bud napsat do komentářů a nebo do zprávy autorovi. Nebojte se dokonce mám jasno i o ceně pro vítěze , jen nemám jasno v tom jak jí předat. Mimochodem , tento víkend no asi byl poměrně chudý , ale nebyla moc nálada napsaní. Příští víkend se pokusím vydat další část Ztracené karavany , jen co přijdu na to jaká cesta vede přes poušť do Káhiry.
Takže příští víkend vyjde nevím co , možná báseň a a i nějaké kresby no uvidím. Pro teď se s vámi loučím doufám , že se nezlobíte za , to že tento víkend nebylo mnoho příspěvků.

Hledej motýla

24. června 2018 v 22:07 | Iri

louka , kde nikdy nejste sami

24. června 2018 v 22:05 | Iri |  Galerie
Společnost vám totiž dělá smečka koček Usmívající se

Kočičí atentát

23. června 2018 v 23:27 | Iri |  Jednokapitolové
Povím vám příběh , který vznikl právě teď . Sice je krátký ale snad to nevadí.
Odbila půlnoc , a měsíční svit odhalil drobou postavu , která se tiše vykradla z domu. Věděla , že by neměla chodit ven , v tuto noční hodinu ale nemohla si pomoci. Jen přeci , na dnešek byl hlášen meteorický roj a ona by ho tak ráda viděla.
V ruce svírala foták a hledala co nejlepší místo na focení. Jejím tělem projela vlna radosti , když uviděla první padající meteority k zemi. Začala je tedy fotit. Jenže ne , každý je vynikající fotograf ,a ne každý se kouká kam šlape. Ani Anna se nekoukala kam šlape ,a tak na poslední chvíli musela vyrovnat rovnováhu , aby nespadla do zrádného hnoje. Jen přece , o tom hnoji věděla , vždyť se nacházela na zahradě u baráku a fakt , že zde lítala v noční košili nebyl neobvyklí jev při focení přírodních úkazů.
S úsměvem a rtech se vracela domů , když jí náhle vyrušilo zašustění větví stromu. Bála se ohlédnou za sebe ale nic jiného jí nezbývalo. Cítila jak se jí na těle udělala husí kůže. Začala se proto pomalu otáčet, když náhle z jejích úst vyšel potlačený výkřik. Netušila kdo nebo co to je , ale jasně cítila jak se jí něco ostrého zatnulo do zad a jak se jí to začíná drápat po zádech na krk. Kde náhle ucítila kočičí srst a tiché vrnění. V ten moment by si nejraději dala pohlavek. Protože si uvědomila , že na ní byl spáchán mazlivý kočičí atentát. Jen přece tato černá kočička , měla a má ve zvyku skákat na lidi kdy to nejméně očekávali , a tak si říci o jejich pozornost.
Na Annině obličeji se proto opět objevil úsměv a až k druhé hodině ranní se dostala domů. Bez kočky , která se konečně uráčila poctít svou návštěvou i své páničky.

Novinky z Fouska 2

23. června 2018 v 20:00 | Iri
Milý , čtenáři , čtenářky a nebo spíše převážně děti noci.
Nejdříve začnu s poněkud smutnou zprávou. Vrátil se nám zpátky do Fousku Charles , jedná se o perskou kočičku jestli se teď nepletu. No zkrátka tu s dlouhou srstí. Vlastně je to již druhá kočička tohoto druhu bíločerné barvy , kterou u nás v kočičím domě máme. Je to smutné protože se vrátil po pár měších v zanedbaném stavu z adopce ale i přesto je moc přítulný a mazlivý. Chudáček malí bude hledat noví domov . Našli by se tu zodpovědní a hodí majitele pro Charlese či jinou kočičku a nebo koťátko ??
A teď poněkud veselejší zprávy , kočička Obinka , má již svou milující rodinku. Všechna koťátka co ve Fousku máme jsou v pořádku a dobře se jim vede pár jich dokonce hledá již i noví domov. Moc rádi pomáhají při uklízení ( honí koště , cupují pytel na odpad a lezou na lopatku , která je určena na čištění záchodků). Dokonce si umějí udělat z člověka i pohovku , hlavně když jim čistíte záchodky. Takže pro celkem osmu koťátek se hledá domov plný láskyplné péče. Vlastně domov se hledá zcela a naprosto pro všechny kočičky a kocourky co máme ve Fousku. Dokonce i jedné kočce , kterou budu azívat netopýr dvě , protože netopýr jedna už domov má .
A věřte mi , že koček je hodně. Hlavně díky lidské nezodpovědnosti , blbosti a ignoraci.

Oznamení-ztracená karavana

17. června 2018 v 22:55 | Iri |  Povídky
Takže , jakožto autorka přiznávám bez mučení , že k psaní povídky jsem se nedostala. Za což se omlouvám ale jsem bez napadu jak začít tu cestu. Nemluvně o tom že , 8 minut před 23:00 hodinu s emi fakt nechce začít psátt, akže se omlouvám a pokusím se napsta novou část co nejdříve. Ted se ale padám , už koečně pořádně vyspat.
Takže ztracená karavaa se dnes neukáže ale neklesejte na mylsi však ta další část bude jen je otázka zdali jsem se nepustila od něčeho co bych nakonec nemusela být schopná dopsat.
No nic uvidím , ani nevím kolik to bude mít dílů nic .
Takže všem čtenářům přeji dobrou noc.