Novinky z Fouska 3

7. července 2018 v 21:39 | Iri
Takže po delší době se vám všem čtenářům , čtenářkám a nebo spíše převážně dětem noci ,
hlásím s novinkami z Fouska. Představte si , že dneska plachý netopýrek se ode mě nechal hned dvakrát nebo třikrát pohladit. Což je super, protože je šíleně plachý normálně. Vlastně ě i Ada se ke mně přiblížila a ta je též plachá.
Perská kočka Lord Charles stále hledá nový domov , kde by ho nikdo netyranizoval a kde by pro něj byla plná náruč lásky . Pak princezna Lada , kterou někdo vyhodil z domova a po které pak jistá část nepřizpůsobivých obyvatel házela kamení ( s úmyslem pravděpodobně co nejkrutější smrti , pro tuto milou a mazlivou kočičku což nevyšlo naštěstí). Pak ještě plašan netopýr , u kterého by plachost určitě zmizela v hodném prostředí u milující rodiny a spousta jiných koček.
Pak pro Fousek se hledají i sponzoři , takže mi držte prosím pěsti , at nějaké seženu . Což se mi doufám podaří. Rovnou by si pak někdo od nich mohl adoptovat kočku. Také , máme ve Fousku nové koťátko roztomilé černé nebo šedivé teď si nejsem jistá. Není moc důvěřivé ale to nevadí s trpělivostí , snad z něj časem bude přítulné koťátko
Mimochodem pod článkem nalezete fotky Lady a Ady . První foto je Lady , druhé Ady a třetí Lady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama