Novinky z Fouska 4-smutné zprávy

28. července 2018 v 20:00 | Iri
Mám otázku , proč jsou lidé zrůdy ? Proč z lidských srdcí mizí láska ? Proč se lidé chovají jak páni tvorstva , když jsou spíš ničitelé tvorstva ?? Tak odpoví mi někdo zatraceně už ??!!!! Opět týrání zvířat , opět koťátka , již podruhé za tento týden a kdyby jen koťátka…. Kotě Edi přišlo o mámu i o sourozence protože je nějaké lidské monstrum naházelo do kanálu Zamračený, fakt krutá smrt . Nejdřív jedno mládě , druhé mládě , maminka a pak i třetí mládě skoro !!!!!!!! Edii byl zachráněn hodnou paní , která šla pravděpodobně kolem . Proč ty lidi nezavolali rovnou do útulku zatraceně.
A ještě druhý případ , opět koťátka v tom největší pařáku , přijelo auto vyhodilo dvě koťátka jedno se podařilo odchytit druhé ne . Odchycené koťátko se jmenovalo Terezka , byla to kočička. Ano čtete správně jmenovalo protože nepřežilo , i když se fouskové teti snažili společně s veterinářem , tak Terezka nakonec umřela a to jsem se těšila , že jí poznám , uvidím a když tak vezmu domu na domácí léčení ale žel bohu svůj boj prohrála Plačící. A její sourozenec , toho se nepodařilo odchytit. Za toto týraní mohou lidské zrůdy bez svědomí. Takže i toto je velmi krutá smrt.
Jinak mezi přírůstky ,které přežili patří kotě Meghan ,kotě Sklenička , obě koťátka byla nalezena ve vedrech ale měli štěstí , že je nalezli dobří lidé. Pak k nám přibila kočička Medůza , ech je kapánek nasraná na majitelku že jí od sebe vyhodila…a ani se jí nedivím. Její nasranost si ale odskákalo už pár tet , dopadly asi nádherně poškrábané.
Mimochodem kočička babička Blaženka hledá milující rodinu , Pod článkem naleznete její foto. Tak šup šup adoptovat , já nemůžu mít doma bohužel kočičku ale aspoň ve Fousku pomáhám. A nebo ať si nějaká dobrá duše adoptuje Ediho , on si to také zaslouží , za to co provedli jeh kočičí rodině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama