Upozornění na dny 20,21 a 22

15. července 2018 v 20:00 | Iri
Upozornění
Milý , čtenáři , čtenářky a nebo spíše převážně děti noci,
tímto oznamuji že příští víkend budu mimo dosah počítače , takže nevím co vyjde. Jen potřebuji si odpočinout a jede se do kempu. Takže notas sebou fakt netáhnu. Jen mobil kde mám skyp , takže jestli tam bude wifi , bude to v pohodě , a já se budu moci na skyp mrknout. Ale na blog se z něj bohužel nedostanu.
Takže jestliže příští víkend něco vyjde tak nějaká kresba a fotečka možná povídka či báseň. Takže uvidím , možná by pomohlo při sepisování tohoto článku věčně nekontrolovala mrnouse , no ale mláďata a hlavně poštolek jsou úžasná a roztomilá . Sakra jak jsem se zase dostala k poštolce při psaní tohoto článku je mi záhadou.
No nic na třídení výlet , vyjíždí se v pátek , a já si beru sebou kreslíř , papír na psaní , papír na kreslení…..sem tam nějakou pastelku , tužku propisku a uhlík s gumou na gumování ….
Takže po tomto víkendu se pak na vás pravděpodobně přihrne pár nových příspěvku a t bude pak po delší čas . No uvidím . Tak či jinak , jestliže příští víkend toho vyjde málo tak se hrozně moc omlouvám ale fakt tu nebudu. Teda jestli do ét doby nebudu marod což momentálně též hrozí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama