Novinky z Fouska-5

5. srpna 2018 v 22:53 | Iri

Takže , nejdříve bych chtěla informovat že zesnulé kočičky Terezky bratříček Mráček , žijeeeeeeeeeee a je ve Fousku. Byli asi dvě nebo tři adopce kočiček a dokonce se našli dobří lidé co si adoptovaly lorda Charlse.
Doma mám z Fouska malé koťátkové nadělí , a to kocourky Ríšu a Honzu, oba byli převezeni do Fousku z nějakého sklepa kde živořily bez maminky . Takže jsou ted na dočastné péči u mě doma a zatím oba bojují a žijí. Ríša je takový no jak jen to říci živější a vitálnější , bohužel Honzíček ne ale již se lepší naštěstí . Zítra oba jedou k panu veterináři , tak snad vše dobře dopadne a mrnousků nakonec budou nádherný kocouři.
Ps
Pod tímto článkem najdete článek z fb Fouska abyste si udělali představu v jaké stavu přišli........

Fousek z.s.: (- cítí se hrozně)

AKTUALIZACE: kluci přežili noc, vypadají oba o chloupek lépe🙂 Věříme, že se budou lepšit každým dnem, čeká je ještě dlouhý boj. Budeme průběžně informovat😊 Přidáváme dnešní fota😉😊
PS: oba malí prďolové moc prosí o kvalitní kapsičky, paštičky, konzervy a mlíčka pro mimina, kvalitní výživa teď pro ně bude rozhodující..když zbyde, podělí se s dalšími 12-ti mimiňáky z fouskovo Kočičího domu, kteří také do bříška potřebují dobré papání😘Děkujeme
DÍVEJTE SE! DÍVEJTE SE POŘÁDNĚ! SDÍLEJTE, UKAZUJTE VŠEM KOHO ZNÁTE!😧😧
Ať všichni ti, kteří odmítají kočky kastrovat vidí, jaké utrpení svým středověkým názorem způsobují, a ti, kteří kastrují, ať vidí, čemu dokázali za pár stovek předejít!!!
Dobří lidé zachránili ze svého sklepa koťata, které tam zanechala jejich kočičí máma a už se nevrátila😣. Jedno koťátko už se šťastného konce nedočkalo, včera umřelo😥. Dvě další byla dnes předána nám, fouskovým tetám. S veškerou upřímností, abychom co nejblíže vykreslily jejich stav v době přijetí je předně třeba uvést, že už jsme viděly hodně, přesto stav těhle dvou malých klučinů dovedl některé z nás k slzám😫😪. Oba dva, Ríšánek i Honzík dohromady váží jako půl pytlíku mouky. Ríšánek je na tom lépe než jeho bráška, má chuť k jídlu, je vitálnější. Honzík je neskutečně vyčerpaný, poté co jsme do něj vpravily dvě tříkačky kotěcího mlíčka, usnul. Oba chlapečci jsou miniatury kočičích kostřiček potažené kůží, oba mají rozsáhlý zánět zvukovodů, to co se nám z těch malých koťěcích oušek podařilo vydolovat (doslova černé bahno s náloží hnisu), předčilo naše nejtemnější očekávání i nejhorší zkušenosti😫😖. Kožíšky se jim hemží blechami, když držíte v dlani takhle malé bezmocné děťátko, a vidíte jak mu přes obličej přebíhá naráz třeba 10 blech, lezou mu do očí, do pusinky, chce se vám křičet, brečet a hlavně slibovat tomu maličkému stvoření, že už bude jen dobře..😔😔😖Jenže tohle se slibuje těžko. Oba maličcí jsou moc a moc zesláblí, o rozsahu zamoření jejich bříšek parazity lze jen spekulovat.. První pomoc z naší strany byla maximální, následovat bude intenzivní péče, teď musí kluci bojovat😣. Všichni doufáme, že zvládnou dnešní noc, která bude kritická. Asi si pokládáte otázku, proč tolik povyku a tolik slz a starání pro dvě malá obyčejná koťata, takových přeci je. Ano, je jich spousta, a to právě proto, že spousta lidí je zabedněných, lhostejných a sobeckých, své kočky ze zcela směšných a hloupých smyšlených důvodů (které jsou spíš výmluvami) odmítají kastrovat a právě díky nim, je tu nekonečné množství trpících zvířat😤😟. Vy co nekastrujete, podívejte se znovu na Ríšánka s Honzíkem, přály bychom Vám, držet je v ruce, vidět ty bezmocné oči plné bolesti a strachu, a aby Vás tenhle pohled už nikdy neopustil😒. Vy všichni, co sdílíte názor, který i nyní v jednadvacátém století, v období pokročilé vědy a lidského poznání, humanismu, maximální osvěty a bojů za práva všeho živého, nezřídka kdy slýcháme, a tedy, že kočka je šelma, člověka nepotřebuje a sama si poradí, tak právě Vy se znovu podívejte na Ríšánka s Honzíkem a "pochvalte" sami sebe za "správnost" své teorie☹️. Tyto "šelmy" teď díky lidské pohodlnosti v bolestech bojují o život. My budeme bojovat s nimi, i když jsou pro většinu lidí malí, bezvýznamní, zbyteční či na obtíž. Narodili se, jsou tu, mají své právo na život a potřebují pomoc. Proto tolik povyku pro ně. Nikdo si nezaslouží umřít tak bídně, jak se stává nechtěným koťatům nekastrovaných koček majitelů, kteří nepřemýšlí, či přemýšlet nechtějí...(?)
😥😥🙁
Fotka uživatele Fousek z.s.Fotka uživatele Fousek z.s.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama