Novinky z Fouska-6

25. srpna 2018 v 22:40 | Iri
To , že Honzíček umřel to víte ale žel bohu Honzíček nebyl jediné kotě , které zemřelo díky nezodpovědným lidem. Další drobné kotátko byl zrzavý kocourek , který dostal ve Fousku jméno Joshua. Byl začervený a měl obličej plný hnisu.. A víte , proč muselo umřít ?? Protože byl zaživa požírán červy zevnitř svého tělíčka. Malého drobného tělíčka , ze kterého vylézaly ven skrz močovou trubici. Veterinářka , fouskové tetě , řekla na rovinu m že toto kotě se zachránit nedá , že by to bylo týráni. Mrnouske , se k nám dostal bohužel příliš pozdě. P|říliš pozdě si ho nějaká dobrá duše všimla na půl mrtvého na silnici a přivezlaho do Fousku , do kočičího domu , odkud ještě v den den jel ihnec na veterinu.
A víte proč se to stalo ? Protože nějací , primitivní lidé , odmítají kastrovat své kočky a když jsou těhotné bud je vyhodí a nebo pak vyhodí kotátka. Kotě se o sebe nepostará samo a kočka také ne.
Ale lidé toto nedělají jenom kočkám , ubližují snad všem. Ne všichni lidi jsou naštěstí stejní pitomci .Existují i dobří lidé. Takže jestli můžu poprosit. Jestliže krmíte kočku bez domova nechte jí vykastrovat prosím , at se neopakuje příběh Honzíčka a Joshua . Protože , nechtěná kotátka pak trpí a umírají v nepřestavitelných bolestech. Zamyslete se nad sebou jak by se vám líbilo , kdyby vás zaživa požírali červi a pomoc nikde ?
A ještě něco díky Joshuovi , byla nalezena z cestou veteriny na frekventované ulici Lucinka. Další pravděpodobně nechtěné kotě….Je ale v pořádku a žije a je to černá mazlová kočička , která umí nádherně vrnět.
Joshua
Na obrázku může být: kočka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama