Upíří camp-část první

4. srpna 2018 v 20:34 | Iri
Úmorná vedra a začátek dovolené , kterou všichni upíři a upírky po práci co měli , přijaly jako zasloužilý odpočinek. Každý z nich dal přednost něčemu jinému ale , někteří se rozhodli strávit odpočinek u vody v Campu.
Tento Camp je jiný , nežli ostatní nachází se u jezera, které se nalézá v samotném srdci lesa. Nedaleko jezera se nachází i vodopád. V Campu se dá spát bud ve stanu anebo v chatkách. V chatkách mohou být maximálně čtyři palandy a , u každé z chatek se nachází malé ohniště , ale také je zde jedno velké ohniště , které se nachází , přímo v srdci campu. U tohoto ohniště se všichni schází , když vyráží na lov a nebo když si chtějí popovídat. Vedle ohniště je dané dřevo na rozdělání ohně , ovšem za předpokladu že oheň budou chtít rozdělat. Vše se v campu , totiž teprve chystá na příjezd jeho obyvatel a chatky jsou větrány zdejšími zaměstnanci.
Oči zaměstnanců září rudě ale ne vždy , v jejich očí se odráží i dlouholeté zkušenosti a moudrost , hlavně u těch nejstarších a nejmoudřejších. Právě je napadlo , že by potřebovali všichni upíři a upírky odpočinek a nějakou dobu dovolené. Na jejich příkaz se vše zařizuje n a příjezd ostatních upíru a upírek , který se blíží každým dnem . Dokonce se připravují již i stánky s vychlazenou krví a jiným občerstvením , které je pro ně vhodné , a právě zítra mají všichni příjezd a užívat is zasloužilého odpočinku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama