Novinky z Fouska-8

10. září 2018 v 21:31 | Iri
Ha , blog už nezlobí a zlobit nebude doufám. A snad se tento článek zveřejní a je to kvůli tomu že blog zlobil.
Milý , čtenáři , čtenářky a nebo spíše převážně děti noci , mám pro vás pár úžasných novinek .
Koťátko Kvída z Fousku , bylo adoptované až do Itálie. Dva malí kocouři ještě koťátka nalezená na ulici a na vlakovém nádraží , již mají , také noví domov. Dokonce i vyhozený nalezenec kapitán Amerika , který byl někým vyhozen v tom největším lijáku má noví domov. Má oblíbenkyně Anička , ta si také našla noví domov.
Mnoho kočiček bylo adoptováno ale další kočičky netrpělivě na adopci čekají. Také máme ve Fousku koťátka i s maminkami. První maminka je Uršula a druhá maminka je Bohunka. Obě kočičky k nám přišly ve vysokém stádiu těhotenství z ulice. Mimochodem kočička Medúza už nefackuje žádnou Fouskovou tetu ale za to dělá vodní atentáty , takže svému jménu dělá čest.
A ot je zatím vše .
Jo ještě jedna věc . Fpusek pomáhá jedné staré paní co má být bez domova a takto to dopadá zatím.
Fousek z.s.: Popis: https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/y9/r/SvW_xv2MAjm.png(- cítí se nadějeplně)
!!!! AKTUALIZACE:
Máme první pozitivní zprávy ohledně situace paní, pečující o osm kočiček a fenku, které končí nájem domku a musí se i se svými zvířaty vystěhovat!!
Jak jsme Vás již informovali, předsedkyně našeho spolku iniciovala jednání se zástupci města Krupka. Celé záležitosti se ujal místostarosta Krupky, pan Dubský, za jehož lidský přístup a aktivitu, se kterou se do věci zapojil, mu tímto velice děkujeme😊 Podle posledních zpráv bylo ze strany pronajímatele, tedy vedení ČD přislíbeno, že nájemní smlouva bude paní prodloužena o dva měsíce, tedy do 30.11.2018. Tímto krokem jsme získali tolik potřebný čas nejen na hledání nových domovů pro její kočky, ale i na možné vyhlášení veřejné sbírky pro pomoc samotné paní, která nemá bez pomoci soucitných lidí sama šanci nové bydlení získat!😃 Pan místostarosta Dubský rovněž přislíbil, že se bytovou situaci a možnost získání družstevního bytu přímo v Krupce, pokusí projednat se zástupci Bytového družstva. Paní jsme o postupu v celé situaci dnešního dne informovali, byla velice ráda, a to hlavně kvůli jejím zvířátkům😍 Všem Vám, kteří jste jí projevili svou účast a přislíbili pomoc, velmi děkuje. Její největší touhou je, aby si mohla, v případě získání nového bydlení, ponechat fenečku a alespoň dvě kočky😔. Kočičky začínáme zítřejším dnem rozvážet na veteriny k provedení kastrací, následně Vám je začneme zde na našem profilu představovat tak, abychom pro ně společně našli nové domovy O dalším postupu Vás samozřejmě budeme průběžně informovat, pokud se nám podaří spustit veřejnou sbírku, budete to vědět jako první!😃😃
PS: a ještě něco, pokud zvládneme zajistit veřejnou sbírku (je to docela proces a už teď nevíme kde nám hlava stojí, přesto věříme v úspěch😊😉), bude náš spolek Fousek z.s. jedním z prvních, v doufáme dlouhé řadě přispěvatelů, neboť naším posláním je i pomáhat lidem, kteří stejně jako my mají ve své péči kočičí nalezence a dobře a s láskou se o ně starají .Vaše fouskové tety a strejdové☺️
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama