Novinky z Fouska 9

15. září 2018 v 20:05 | Iri
Tak ,jsem byla ve Fousku , mezi těma malími čtyřnohýmo svěřenci a světe div se , máme tři a nebo čtyři nové příjmy. Ted přesně nevím kolik. Dvě malé kočičí slenčny , které by chtěli společný domov. Jsou to totiž sestřičky a celkem dost mazlivé. Jednoho malého kočičího kluka mazlivého a jednu divokou mazlivou kočku.
U té mám podeřzení , že není divoká. Bohužel , máme dva marody ale jinak jsou všecky kočičky v pořádku. A víte co ?? Maminkám i s kotátkama se daří dobře , což je fajn. Jen by to chtělo ty nové domovy pro všechny naše zvěřence. Nechtěl by někdo třeba Meduzku ?? Je v útulku neštatsná a miluje vodu . Hledá se pro ní milujicí náruč , a nebo netopýrka ?? Je to kocouří kluk myslím , hodně plachej.
Upřímně , máme ve Fousku sto koček a další kočky přibívají a lidi jsou v tomto ohledu na zabití , díky nezodpovědnosti. Takže prosím lidičky budte TAK LASKAVÝ A NECHTE TY KOČIČKY KASTROVAT. Máte vůbec ponětí jaké to je , když se snažíte zachránit vyhozené kotě a pak se po pár dnech dozvíte že umřelo ?? Protože to se stalo Honzíčkovi , umřel i přes veškerou péči a to i veterinární. Protože , fouskové tety byli s ním i s Ríšou u veterináře. Mimochodem Ríša je v pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama