Povídky na téma upíři

Tajemství zahalené nocí-3 kapitola

30. června 2016 v 20:26 | Iri
Tohle vše jsem řekla své kamarádce ,z které se nakonec vyklubala upírka jak vyšitá a které jsem ukázala i svůj blog. No jo je trošku víc upovídaná a tak se o mě brzy dozvěděli i ostatní upíři a její mistr. No výběr byl snadný- zapomenout, zemřít anebo se stát upírkou.
No na kámošku jsem zapomenout nechtěla. Zemřít několik měsíců před narozkama ? No ani náhodou ,tak fajn beru možnost C-tedy proměnu a tak mě proměnili.
A vzhledem k tomu, že jsem poněkud střelené povahy ,jsem nepovažovala za důležité se zeptat jestli můžu ven přes den a hned jak to bylo možné a ostatní spali jsem vypadla ven a procházela se na slunci a hádejte co ??? No pravda je že ……..jsem se neproměnila na hořící pochodeň ani jsem neexplodovala a nesvíjela se venku na zemi. Nic se mi nestalo takže to vypadá ,že lžou ve filmech. No to mě štve.
Vždyť tam dělají hlavně z Draculy Kena .Fajn holka uklidni se a počítej do 10 a nádech výdech moment… co blbnu vždyť nedýchám fájn jde se zpátky. Slunce ze mě sice neudělalo pochodeň ale mírně spálená jsem byla už zas to je už po 4 za tyhle prázdniny nejdřív jako člověk a teď jak upírka , no nádhera co na to říct .Po návratu jsem si šla najít kdeže to bydlí tvůrce Dráculy 2000 a v noci jsem se vydala na návštěvu.

Tajemství zahalené nocí-2 kapitola

29. června 2016 v 21:27 | Iri


Pak je zde ještě jedna událost před mou proměnou a to pokus se nabourat do snu samotného Vlada Tepeš ( nojo furt mi říkali že nemám pud sebezáchovy) . S tímto pokusem jsem se přesvědčila že upíři jsou a že jsou až moc dobře psychicky odolní. Letěla po mě nějaká koule či co to bylo , i když mám pocit že jsem ho zahlídla jak stojí u otevřeného okna ale nejsem si jistá ale s tou kamennou chodbou si jistá jsem.
Tohle vše jsem řekla své kamarádce ,z které se nakonec vyklubala upírka jak vyšitá a které jsem ukázala i svůj blog. No jo je trošku víc upovídaná a tak se o mě brzy dozvěděli i ostatní upíři a její mistr. No výběr byl snadný- zapomenout, zemřít anebo se stát upírkou.

Co myslíte jakou možnost si zvolí naše hrdinka ?

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/cascada/truly-madly-deeply-2191

nevlastním tut písen , nejsme její autorko jen a pouze sem dávám odkaz o snad není nezákoné doufám :-D

Tajemství zahalené nocí

29. června 2016 v 20:31 | Iri
1.kapitola

Možná, jsem neměla mít ty sny anebo jsem neměla tíhnout k nadpřirozenu či jej hledat ale nemohla jsem si pomoci a ničeho nelituji. Možná už tušíte o kom nebo o čem je řeč a ano dávám vám za pravdu, mluvím zde o upírech.O dětech noci jejíž řady jsem i já před nedávnem rozšířila a dnes jsem již upírkou 21. století.
Ale vše vám povím od začátku, ať nepředbíhám.

Již od mala jsem byla jiná, rodičům jsem tvrdila že vidím duchy, ale nikdy mi nevěřili, tvrdili, že si vše vymýšlím. Možná to byl i důvod proč jsem duše mrtvých přestala vidět, kdo ví, ale jedno je jisté sny kde mě něco pronásledovalo přestaly stejně jako vidění duchů dlouho jsme si myslela, že už tuto schopnost nemám, ale vše bylo jinak.
Jednoho rána jsem se vzbudila vyděšená a trochu i zmatená. Ten sen byl zvláštní a tak živý. Dívka , která před někým utíkala vyděšená a nakonec se krčila v rohu novostavby budovy která ještě nebyla hotová myslím ,že paneláku ale nejsem si jistá je to již delší dobu co se mi to zdálo . Byla drobná a bledá , tmavě hnědé nebo černé delší vlasy a působila tak křehce a přitom vyděšeně a pak ruka jenž se zvedá aby zasadila ránu s rituální dýkou kterou svírá a pak přišlo probuzení . Jsem si jistá že čekala pomoct ale ta přišla bohužel pozdě.
S touto dívkou jsem se pokusila navázat spojení před nedávnem ale bohužel nevím kde je měsíční kámen , bez kterého to asi nejde .Pokusila jsem se jí tedy zavolat bez něj k sobě ale jediné co se objevilo bylo zlověstné oko nějakého zvířete a bílé krátké vlasy před tím než jsem znova otevřela oči.

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/vondrackova-lucie/zombie-462838
Upozornění : tato povídka je na dílyRecenze na film Dracula 2000

28. června 2016 v 17:33 | Iri
Drácula 2000
Již od počátků upíří éry ve filmech se na téma knížete Vláda Tepeše III Dráculy natočilo mnoho filmů a bohužel některé z nich jsou dokonalé frašky. Já osobně jsem si vybrala film Drácula 2000 neboť mě zaujal název, bohužel po jeho zhlédnutí jsem byla mírně řečeno naštvaná na scénáristech. Tento úžasně padlí film na hlavu napsal Joel Soisson a režie měl Patrick Lussier.
Upřímně začátek filmu ještě jakžtakž šel . Banda zlodějů co vykrade sbírku a zcela nelogicky si vezmou rakev a zatrhnou s ní . V té části diváka napadne jestli jsou normální a očekává co bude dál , bohužel pak je to jen a pouze zklamání ,nemluvně o tom že v rakvi tak v rakvi s Draculou byli i pijavice . Proboha k čemu pijavice ? Vždyť tam byli zbytečné .
Upřímně nevím jak by to bylo ve skutečnosti ale pokavad je někdo v rakvi zavřený několik stovek let tak pak asi nemá v sobě krev a tím pádem se nemají ani s čím živit pijavice. Myslím že tohle tvůrcům kapánek uteklo. Pak je zde ještě kříž u kterého pochybuji o jeho účinnosti neboť po jeho vyndání začne Drácula řádit jak šílený ale bohužel jeho řádění je udělané tak mizerně že se pravděpodobně pravý Drácula převaluje ve svém hrobě a nebo se s hlavou bouchá o stěnu, snad si pod ní dal polštář. Nejenže vysaje celou posádku ale ještě nechá havarovat i letadlo což je uplná blbost . Proč to neudělali třeba tak že je přiměje aby přistály a pak je teprve ehm vysaje do sucha jak malinu ? Ovšem tohle nikoho nenapadlo ne on musel jak nakej s prominutím tupec všechny vysát a pak nechat spadnout letadlo a jít nají dceru Van Helsinga , který se zachoval no jak totální blbec.
Nemluvě o Vladově smrti , která byla na hlavu , už vidím živě jak by se nechal zamordovat na střeše a upálit zaživa jak zářící pochodeň na slunci. Nemluvně o tom že z něj rovnou udělali i Jidáše . Nechápu proč do toho tahali bibli když Vlad a Jidáš žili v jiné době.
A ještě pár slov k hercům ti byli mizerní a hlavní postava byla no nic moc nelíbila se mi. Nemluvně o tom že neměl žádné charisma . Jediné co na tom filmu šlo bylo oblečení a hřbitov . Jo ten byl pěkný , ten se mi líbil asi ze všeho nejvíc a to e vše k tomuto filmu a mé hodnocení 2 % a to kvůli hřbitovu a oblečení.

Tento text vznikal během písně http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/cascada/because-the-night-15837 je to jen odkaz a já nejsme vlastníkem této písně.

Upozornění

27. června 2016 v 23:07 | Iri
Česneková příhoda se mění na jinou povídku , je mi líto ale zkrátka nemužu naosat k něčemu uvod , jsme schopná to stokrát přepsat at o se talo i ted . Musím si něco sehnat o inkvizici , takže všem se omlouvám ale článek se maže a časem zde bude nový ehm jen nevím jestli v této rubrice a nebo v jiné Smějící se

Vítejte v rubrice upíří povídky

27. února 2016 v 20:33 | Iri
Ať jste upírem, člověkem nebo jinou nadpřirozenou bytostí , prosím uvědomte si že jsou to jen povídky. Povídky, které jsou vytvořené lidskou fantazií . Je možné že se vám nebudou líbit ale kdo ví třeba se pletu a opak bude pravdou. Jen přece každý z nás je jiný.
Možná se sem zatoulá i upír , který si tu začne číst a pak zde zanechá i komentář. Vážně, milý čtenáři, beru i kritické komentáře ať vím v čem se mám zlepšit. Již od přírody jsem zvědavá a jakýkoliv názor je pro mě důležitý.

Jen mám zde pro vás milí čtenáři upozornění. Na tomto blogu je jakékoliv kopírovaní zakázané bez souhlasu autorky, takže prosím respektujte to. Jinak vám všem přeji hezký den či noc vám všem.
 
 

Reklama

Rubriky